Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Trance Advanced E+ SE

€ 6.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Trance Advanced E+ SE · € 6.499 · Lease a Bike

€ 126,66netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Pro 4, 120 Nm, 48 V, 850 W peak power
Bedieningsunit
Giant RideControl Ergo 5 wireless, Integrated E+ System & seatpost remote
Display
Giant RideControl Go Lux
Accu
Giant EnergyPak Smart 840, 48V
Lader
Giant Smart Charger X, 48 V 4A
Frame
Advanced-grade composite frame, Advanced Forged Composite upper rocker, 150mm Maestro suspension system, 3-position flip chip adjustable geometry, 148 mm BOOST hub spacing, ZS66/ZS66 headset compatible
Voorvork
CREST TR Elite E-tuned, 160mm, Dual Air, Elite damper
Stuur
Giant Contact SL Trail integrated, 27mm rise, Up: 5⁰ Back: 8⁰, 800mm
Handvatten
Giant Tactal Pro
Stuurpen
Giant Contact SL Trail Integrated, 40 mm
Zadelpen
Giant Contact Switch E+, 30.9 mm, electronic dropper post
Zadel
Giant Romero HD
Shifters
Giant RideControl Ergo 5 wireless
Achterderailleur
TRP Electronic RD, 10/11/12-speed compatible, TRD-002
Remmen
TRP EVO Comp, hydraulic disc, 4-piston, 220 mm [F] 203 mm [R]
Remhendels
TRP EVO Comp
Cassette
Shimano LinkGlide, 11-speed, 11-50T
Aandrijving
KMC eGlide, high-torque e-bike optimized chain 11-speed
Crankset
Praxis Type-2 alloy, 155 mm
Velgen
Giant TRA HD, alloy, 30 mm inner width, Wide Guard Technology
Naven
Giant TRA HD, E-Drive, titanium ratchet system, 72T engagement, 15 x 110 mm [F] 12 x 148 mm [R], e-bike optimized
Spaken
Giant TRA HD, Dynamic Balanced Lacing (D.B.L.)
Banden
Maxxis Assegai 29 X 2.50-inch Foldable, TLR, EXO+, 3C MaxxGrip [F], Maxxis Minion DHR II 27.5 x 2.4-inch Foldable, TLR, EXO+, MaxxTerra [R]
Demper
CREST Flotrac TR E-tuned, 185 x 55 mm, custom tuned, recommended sag 30%
Extra's
Giant Aegis Tire Checker, included tire pressure management system (TPMS) Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
Verlichting
Optional: Giant Recon series e-bike lights available and direct-connect compatible
Combined Maximum Load Limit
156kg
Gewicht
21.9kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–174 cm168–184 cm178–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)245270295310
B Zitbuis hoek (degrees)76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)568605630662
D Balhoofdbuis Lengte (mm)110120130140
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)135,9135,9135,9135,9
H Wielbasis (mm)1200123912671300
I Liggende achtervork lengte (mm)443443443443
J Bottom Bracket Drop (mm)17171717
K Stack (mm)634643652661
L Reach (mm)422457477504
N Stuur breedte (mm)800800800800
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)155155155155
Q WielmaatF29"/R27.5"F29"/R27.5"F29"/R27.5"F29"/R27.5"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Trance Advanced E+ SE

€ 6.499

Aanvragen