Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

XTC SLR

Vanaf€ 1.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

XTC SLR · € 1.499 · Lease a Bike

€ 29,22netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering XTC SLR 29 1. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Deep Lake
Frame
ALUXX SLR-grade Aluminum, 12x148mm thru-axle
Voorvork
Giant Crest 34 RRL, 100mm, 15x110, remote lockout
Stuur
Giant Connect XC, 740x31.8mm
Handvatten
Giant Sole-O
Stuurpen
Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant Contact Switch Core dropper, remote S: 100mm travel / 30.9 x 350mm M: 100mm travel / 30.9 x 350mm L: 120mm travel / 30.9 x 400mm
Zadel
Giant ErgoContact Trail
Shifters
Shimano SLX M-7100, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano SLX M7100
Remmen
Shimano BR-MT500, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano BR-MT501
Cassette
Shimano SLX, 10x51
Aandrijving
KMC X-12
Crankset
Shimano SLX, 32t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCT 29, 25mm inner width
Naven
Shimano C500, sealed
Spaken
stainless
Banden
Maxxis Recon Race 29x2.4, foldable, TLR, EXO, tubeless
Demper
N/A
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 36t max chainring size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)380431475525
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)335205250300
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)595614635665
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9595105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
F Vork Sprong (mm)51515151
G Naloop (mm)95959595
H Wielbasis (mm)1117113611521183
I Liggende achtervork lengte (mm)440440440440
J Bottom Bracket Drop (mm)58585858
K Stack (mm)607607618628
L Reach (mm)421440458485
M Stand Over Height (mm)727757785818
N Stuur breedte (mm)740740740740
O Stuurpen Lengte (mm)60708090
P Cranklengte (mm)170175175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

XTC SLR

€ 1.499

Aanvragen