Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

XTC Advanced

€ 2.399,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

XTC Advanced · € 2.399 · Lease a Bike

€ 46,76netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Oceanstone/Ocean Twilight
Frame
Advanced-grade composite, 12x148mm thru-axle
Voorvork
Giant Crest 34 RRL, 100mm, remote lockout, 44mm offset, 15x110
Stuur
Giant Contact SL XC, 780x31.8mm
Handvatten
Giant XC Pro S:32mm, M:32mm, L:34mm, XL:34mm
Stuurpen
Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant Connect, 30.9mm S:375mm, M:375mm, L:400mm, XL:400
Zadel
Giant Grit Sport
Pedalen
platform [GC,GT]
Shifters
Shimano Deore, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano Deore
Remmen
Shimano BR-MT410, hydraulic, Giant TR55 rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano MT-401
Cassette
Shimano Deore, 10x51
Aandrijving
KMC X-12
Crankset
Praxis Cadet M24, Boost, 32t
Velgen
Giant XCT 29, 25mm inner width
Naven
alloy, sealed
Spaken
Sapim
Banden
[F] Maxxis Rekon Race, 29x2.4, [R] Maxxis Rekon Race, 29x2.25, foldable, TLR, EXO
Demper
N/A
Bottom Bracket
Praxis, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.25" max tire size, 38t max chainring size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)380431475525
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)165220260310
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)595614635665
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9595105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
F Vork Sprong (mm)43434343
G Naloop (mm)95959595
H Wielbasis (mm)1087110611281159
I Liggende achtervork lengte (mm)425425425425
J Bottom Bracket Drop (mm)58585858
K Stack (mm)604604613632
L Reach (mm)416435453477
M Stand Over Height (mm)737764791829
N Stuur breedte (mm)760760760760
O Stuurpen Lengte (mm)60708090
P Cranklengte (mm)170175175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

XTC Advanced

€ 2.399

Aanvragen