Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Anthem Advanced SL SE

€ 13.999,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem Advanced SL SE · € 13.999 · Lease a Bike

€ 272,84netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Stormfire Sprint
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle
Voorvork
RockShox Sid Flight Attendant XC, 120mm, Flight Attendant Race Day damper, Boost 15x110, 44mm offset
Stuur
Giant Integrated XC, composite, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
Giant XC Pro, silicone
Stuurpen
Giant Integrated XC Carbon S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:80mm
Zadelpen
RockShox Reverb AXS, pod controller remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm M: 125mm travel / 30.9 x 395mm L: 150mm travel / 30.9 x 395mm XL:150mm travel / 30.9 x 395mm
Zadel
Giant Grit SLR
Shifters
SRAM AXS Pod, 1x12
Achterderailleur
SRAM XX SL Eagle Transmission
Remmen
SRAM Motive ULT, custom color, hydraulic, SRAM HS2 CenterLock rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Motive ULT, custom color
Cassette
SRAM XS 1299 Eagle Transmission, 10x52
Aandrijving
SRAM XX SL Eagle Transmission
Crankset
SRAM XX SL Eagle Transmission with Quark power meter 34t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Max Chainring Size
34T
Velgen
CADEX Max XC WheelSystem, 30mm inner width
Naven
[F] CADEX Max XC, CenterLock [R]CADEX Max XC, 132t ratchet driver, CenterLock
Spaken
CADEX Max XC carbon
Banden
Maxxis Aspen 29x2.4, foldable, 120tpi, MaxxSpeed, EXO, tubeless
Demper
RockShox SidLuxe Flight Attendant, RL3 damper, Solo Air, 210/50
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, MRP 1x CS chain guide
Max Tire Clearance
2.4"

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)576602624651
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)116115,9115,9115,8
H Wielbasis (mm)1141116811921221
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)51515252
K Stack (mm)602607616626
L Reach (mm)420445465490
M Stand Over Height (mm)769764758751
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)60707080
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem Advanced SL SE

€ 13.999

Aanvragen