Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Talon E+

€ 2.799,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Talon E+ · € 2.799 · Lease a Bike

€ 54,55netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Sport 2, 75Nm PedalPlus 6-sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Dash 2, Smart Assist automatic mode, 5 support levels
Display
Giant RideControl Dash 2, high-angle visibility, full color LCD display
Accu
Giant EnergyPak Smart 430Wh, Aluminium casing with highest safety standard (EN50604), CO2 Neutral production, Giant EnergyPak Plus 200 range extender compatible
Lader
Giant EnergyPak smart charger 4A
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Asphalt Green
Frame
ALUXX aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛" head tube, integrated KSA40 kickstand mount
Voorvork
SR Suntour XCM ATB DS coil 29" 100mm travel 15x110 AH axle
Stuur
Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
Handvatten
Giant Sole-O Grip
Stuurpen
Giant Contact
Zadelpen
Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
Zadel
Giant Ergo Trail ESG
Pedalen
Anti-slip Platform
Shifters
Shimano Cues
Achterderailleur
Shimano Cues 9-speed
Remmen
Shimano MT200, hydraulic disc, 180mm [F/R]
Remhendels
Shimano MT-200
Cassette
Shimano Cues, 11-41T, 9-speed
Aandrijving
KMC eGlide NP/BK, e-bike optimized
Crankset
Forged allumin direct-mount chainring steel 36T, Forged alumium crank arms
Velgen
Giant GX03V alluminum
Naven
eTracker Boost alloy 6-bolt disc 15x110mm [F] 12x148mm [R]
Spaken
Stainless steel
Banden
Maxxis Rekon 29x2.4"
Connectivity
Giant RideControl App enabled, ANT+ wireless display signal with e-bike profile
Demper
n/a
Bottom Bracket
n/a

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–176 cm171–184 cm176–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)385435485535
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)200240260260
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)580600620640
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100115130145
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
F Vork Sprong (mm)46464646
G Naloop (mm)103,9103,9103,9103,9
H Wielbasis (mm)1143116511861208
I Liggende achtervork lengte (mm)470470470470
J Bottom Bracket Drop (mm)60606060
K Stack (mm)613627641655
L Reach (mm)404420436452
M Stand Over Height (mm)723753788808
N Stuur breedte (mm)750750780780
O Stuurpen Lengte (mm)40405050
Q Wielmaat29"29"29"29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Talon E+

€ 2.799

Aanvragen