Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Stance

€ 2.199,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Stance · € 2.199 · Lease a Bike

€ 42,86netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Black, Almond
Frame
ALUXX-grade aluminum, 130mm FlexPoint suspension, 12x148mm thru-axle, UDH interface, external storage solution
Voorvork
Giant STL 34 dual air, 140mm, 15x110, thru-axle
Stuur
Giant Contact TR35, 35mm XS:20mm rise/760mm, S:20mm ride/760mm, M:35mm rise/760mm, L:35mm rise 800mm, XL:35mm rise 800mm
Handvatten
Giant Tactal, lock on
Stuurpen
Giant Contact SL 35 XS: 40mm, S:40mm, M:40mm, L:40mm, XL:40mm
Zadelpen
Giant Contact Switch AT dropper, remote XS: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm S: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm M: 140-170mm travel / 30.9 x 470mm L: 170-200mm travel / 30.9 x 530mm XL: 170-200mm travel / 30.9 x 530mm
Zadel
Giant Contact Ergo Trail
Shifters
Shimano CUES SL-6000, 1x10
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano CUES RD-U6000, Shadow +
Remmen
Tektro HD-M5141, hydraulic, TR-54, 6-bolt rotors [F]180mm, [R]180mm
Remhendels
Tektro HD-M5141
Cassette
Shimano CUES, CS-LG300, 11x48
Aandrijving
KMC X-11
Crankset
Shimano CUES FC-U6000, 30t XS: 165mm, S:165mm, M:165mm, L:165mm, XL:165mm
Velgen
Giant AM30 alloy rim
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt [R] Giant MTB alloy, 6-bolt, HG driver body
Spaken
stainless, 28, J-bend
Banden
[F] Maxxis Dissector 29x2.4, Dual, EXO, TR [R] Maxxis Dissector 29x2.4, Dual, EXO, TR, tubeless
Demper
Crest FloTrac Elite TR, 2-position lockout, 210x52.5
Bottom Bracket
Shimano, threaded
Extra's
tubeless prepared, max tire size 2.5", max chainring size 32t

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)270290320390
B Zitbuis hoek (degrees)76,5°76,5°76,5°76,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)567600627659
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100110120130
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)65,0°65,0°65,0°65,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)129129129129
H Wielbasis (mm)1176121012391274
I Liggende achtervork lengte (mm)442442442442
J Bottom Bracket Drop (mm)40404040
K Stack (mm)615624633642
L Reach (mm)420450475505
M Stand Over Height (mm)754748744738
N Stuur breedte (mm)760760780780
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)165165165165
Q Wielmaat29"29"29"29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Stance

€ 2.199

Aanvragen