Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Stance E+

Vanaf€ 4.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Stance E+ · € 4.499 · Lease a Bike

€ 87,68netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Stance E+ 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Motor
Giant SyncDrive Pro3X 100Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Dash 2, Smart Assist automatic mode, 5 support levels
Display
Giant RideControl Dash 2, full color LCD display
Accu
Giant EnergyPak 800Wh
Lader
Giant EnergyPak 4A smart charger
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Deep Lake (matte)
Frame
ALUXX SL-grade aluminum, 140mm travel FlexPoint linkage driven suspension system, 148x12 Boost rear axle, UDHTM Universal Derailleur hanger, KSA40 compatible, 185x52.5mm shock, 1.5~1.8" headset (ZS62/ZS72)
Voorvork
Fox 36 Rhythm Air, 150mm travel, Grip damper 110x15mm thru-axle
Stuur
Giant Connect TR35, 20mm Rise, 35x760mm [S], 35x780mm [M-XL]
Handvatten
Giant Tactal Pro single lock-on
Stuurpen
Giant Contact SL 35
Zadelpen
Giant Contact Switch AT travel adjust dropper seatpost (S:110~140mm, M:140~170m, L/XL: 170~200mm)
Zadel
Giant Contact Ergo Trail
Pedalen
Large platform pedal, 28-pins, PP cage, Steel axle
Shifters
Shimano Cues LinkGlide
Achterderailleur
Shimano Deore XT 11-speed Shadow+
Remmen
Shimano Deore XT, BR-M8120, hydraulic disc 4-piston, 220mm [F] 203mm [R]
Remhendels
Shimano Deore XT BL-M8100
Cassette
Shimano Cues LinkGlide, 11-speed, 11-50T
Aandrijving
Shimano LinkGlide
Crankset
Forged aluminum crank arms
Max Chainring Size
Direct-mount steel 36T (maximum: 38T)
Velgen
Giant TRA2, Tubeless ready, 30mm inner width
Naven
Giant E-Drive 260Nm, 72T engagement, e-bike optimized, sealed bearing, Boost Thru-axle 110x15 [F] 148x12mm [R]
Spaken
Sapim Race
Banden
Maxxis Minion DHF 29X2.50"" WT Foldable, TLR, EXO, 3C Maxx Terra [F] Maxxis Dissector 29X2.40"" WT Foldable TLR EXO+ [R]
Demper
Fox Float X, 185x52.5mm Sag recommendation: 30% (15.75mm)
Extra's
Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
Slot
Torx 25 Battery Lock with built-in Torque limiter
Spatbord/ Kettingkast
MRP 1x HD guide, CS e-Mount, 32~38T Adjustable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–174 cm168–184 cm178–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)235260285310
B Zitbuis hoek (degrees)76,5°76,5°76,5°76,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)579606635663
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100115130145
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)64,5°64,5°64,5°64,5°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)132132132132
H Wielbasis (mm)1229125912911322
I Liggende achtervork lengte (mm)468468468468
J Bottom Bracket Drop (mm)26262626
K Stack (mm)614628641655
L Reach (mm)431455480505
M Stand Over Height (mm)746744756762
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)165165165165
Q Wielmaat29"29"29"29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Stance E+

€ 4.499

Aanvragen