Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Stance E+ 1

€ 4.499,00

Adviesprijs

Kleur: Almond (matte)

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Stance E+ 1 · € 4.499 · Lease a Bike

€ 87,68netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Pro3X 100Nm, PedalPlus 6-Sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Dash 2, Smart Assist automatic mode, 5 support levels
Display
Giant RideControl Dash 2, full color LCD display
Accu
Giant EnergyPak 800Wh
Lader
Giant EnergyPak 4A smart charger
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Almond (matte)
Frame
ALUXX SL-grade aluminum, 140mm travel FlexPoint linkage driven suspension system, 148x12 Boost rear axle, UDHTM Universal Derailleur hanger, KSA40 compatible, 185x52.5mm shock, 1.5~1.8" headset (ZS62/ZS72)
Voorvork
Giant STL 36 Air, 150mm travel, 5-position compression adjust, tapered steerer, 72mm crown, e-bike optimized, 110x15mm Boost axle, full fender compatible
Stuur
Giant Connect TR35, 20mm Rise, 35x760mm [S], 35x780mm [M-XL]
Handvatten
Giant Tactal Pro single lock-on
Stuurpen
Giant Contact SL 35
Zadelpen
Giant Contact Switch AT travel adjust dropper seatpost (S:110~140mm, M:140~170m, L/XL: 170~200mm)
Zadel
Giant Contact Ergo Trail
Pedalen
Large platform pedal, 28-pins, PP cage, Steel axle
Shifters
Shimano Cues LinkGlide
Achterderailleur
Shimano Cues LinkGlide, 10-speed, Shadow+
Remmen
Shimano Deore, BR-M420, hydraulic disc, 4-piston, 220mm [F] 203mm [R]
Remhendels
Shimano Deore, BL-M401
Cassette
Shimano Cues LinkGlide, 10-speed, 11-48T
Aandrijving
Shimano LinkGlide
Crankset
Forged aluminum crank arms
Max Chainring Size
Direct-mount steel 36T (maximum: 38T)
Velgen
Giant AM30, Tubeless ready, 30mm inner width
Naven
Shimano TC500 Boost, Center-Lock, 15x110mm [F] 12x148mm [R]
Spaken
Stainless Steel
Banden
Maxxis Minion DHF 29X2.50"" WT Foldable, TLR, EXO [F] Maxxis Dissector 29X2.40"" WT Foldable TLR EXO [R]
Demper
Giant Crest FloTrac, 3-position lever, e-bike optimized, 185x52.5mm Sag recommendation: 30% (15.75mm)
Slot
Torx 25 Battery Lock with built-in Torque limiter
Spatbord/ Kettingkast
MRP 1x HD guide, CS e-Mount, 32~38T Adjustable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–174 cm168–184 cm178–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)235260285310
B Zitbuis hoek (degrees)76,5°76,5°76,5°76,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)579606635663
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100115130145
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)64,5°64,5°64,5°64,5°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)132132132132
H Wielbasis (mm)1229125912911322
I Liggende achtervork lengte (mm)468468468468
J Bottom Bracket Drop (mm)26262626
K Stack (mm)614628641655
L Reach (mm)431455480505
M Stand Over Height (mm)746744756762
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)165165165165
Q Wielmaat29"29"29"29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Stance E+ 1

€ 4.499

Aanvragen