Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Reign Advanced E+

Vanaf€ 6.699,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Reign Advanced E+ · € 6.699 · Lease a Bike

€ 130,56netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Reign Advanced E+ 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Motor
Giant SyncDrive Pro 3, 90Nm PedalPlus 6-sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Ergo 4
Display
Giant RideControl GO Lux
Accu
Giant EnergyPak Smart 560Wh, integrated, 48V, Giant EnergyPak Plus 280 range extender
Lader
Giant EnergyPak smart charger 4A, 48V
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Purple Haze/Metallic Navy
Frame
Advanced-grade composite frame, Advanced forged composite upper rocker, 170mm Maestro suspension system
Voorvork
Fox 38 Factory, 29", 180mm travel, Grip X2 damper, 44mm offset, KaboltX 110x15mm Boost axle
Stuur
Giant Contact SLR Trail, integrated carbon 1-piece handlebar 800mm 35mm rize, 40/45/50mm Reach Adjust, +3/0/-3degree Angle Adjust System
Handvatten
Giant Tactal Pro-E, tapered design, 135mm Ø28~30mm (S/M) 142mm Ø29~32mm (L/XL)
Stuurpen
Giant Contact SLR Trail, integrated carbon 1-piece handlebar, 40/45/50mm Reach Adjust, +3/0/-3degree Angle Adjust System
Zadelpen
Fox Transfer Factory, 30.9mm, MMX remote
Zadel
Giant Romero SL, Neutral
Shifters
SRAM AXS POD Rocker Paddle
Achterderailleur
SRAM XX Eagle Transmission AXS
Remmen
SRAM Maven Ultimate, 4-piston, 200mm CenterLine [F/R]
Remhendels
SRAM Maven Ultimate Stealth
Cassette
SRAM XO Eagle Transmission, 10-52T, 12-speed
Aandrijving
SRAM XO Eagle Transmission Flattop Powerlock 12-speed
Crankset
SRAM XX Eagle Transmission Direct Mount E-MTB Chainring 36T Praxis Carbon e-crank arms (Q-Factor:168mm, Length: 160mm)
Velgen
Giant TRX Carbon, 30mm inner width, Wide Side Wall Design for improved strength and flat protection
Naven
Giant TRX, E-Drive 260Nm 6-Pawl Driver, 72T engagement, XD body, 15x110mm [F] 12x148mm [R], e-bike optimized
Spaken
Giant TRX, Dynamic Balanced Lacing
Banden
Maxxis Assagai 29x2.5" foldable, tubeless, EXO+ 3C MaxxGrip[F] Maxxis MINION DHR II 27.5x2.4" WT foldable, Tubeless, DoubleDown, 3C MaxxGrip Compound [R]
Connectivity
Aegis Tire Checker included in RideControl display
Demper
Fox Float X2 Factory, EVOL Large Volume sleeve, 205x65mm Trunnion mount, custom tuned
Extra's
Aegis Tire Checker
Verlichting
Optional: - Giant Recon series e-bike lights available and direct connectable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–174 cm171–182 cm179–190 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)235260285310
B Zitbuis hoek (degrees)77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)570602625657
D Balhoofdbuis Lengte (mm)95105120135
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)133,3133,3133,3133,3
H Wielbasis (mm)1226126112871323
I Liggende achtervork lengte (mm)450450450450
J Bottom Bracket Drop (mm)10101010
K Stack (mm)647656669683
L Reach (mm)426456476505
N Stuur breedte (mm)800800800800
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)160160160160
Q WielmaatR27.5" / F29"R27.5" / F29"R27.5" / F29"R27.5" / F29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Reign Advanced E+

€ 6.699

Aanvragen