Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Reign Advanced E+ 2

€ 6.699,00

Adviesprijs

Kleur: Moon Dust

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Reign Advanced E+ 2 · € 6.699 · Lease a Bike

€ 130,56netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Pro 3, 90Nm PedalPlus 6-sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Ergo 4
Display
Giant RideControl GO Lux
Accu
Giant EnergyPak Smart 560Wh, integrated, 48V
Lader
Giant EnergyPak smart charger 4A, 48V
Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Moon Dust
Frame
Advanced-grade composite frame, Advanced forged composite upper rocker, 170mm Maestro suspension system
Voorvork
RockShox Zeb select, 29", 180mm travel, Charge RC damper, 44mm offset, Maxle Stealth, 110x15mm Boost axle
Stuur
Giant Contact SL TR35, 35x800mm, 35mm rize, Up: 5⁰ Back: 9⁰
Handvatten
Giant Tactal Pro-E, tapered design, 135mm Ø28~30mm (S/M) 142mm Ø29~32mm (L/XL)
Stuurpen
Giant Contact SL 35
Zadelpen
Giant Contact Switch adjustable dropper, 30,9mm (S:110~140, M:140~170,L/XL: 170~200) MMX remote
Zadel
Giant Romero, Neutral
Shifters
Shimano Deore
Achterderailleur
Shimano Deore, 12-speed shadow+
Remmen
Shimano SLX, hydraulic disc, 4-piston, 220mm [F/R]
Remhendels
Shimano SLX
Cassette
Shimano Deore, 10-51T, 12-speed
Aandrijving
Shimano Deore 12-speed
Crankset
Praxis 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-HD forged crankarm set (Q-Factor:168mm, Length: 160mm)
Velgen
Giant AM30, Tubeless ready, 30mm inner width, 29" [F] 27.5" [R]
Naven
Giant E-Drive 260Nm, 72T engagement, boost, 15x110mm[F] 12x148mm[R], e-bike optimized
Spaken
Sapim Race [F] E-Lite [R], e-bike optimized
Banden
Maxxis Assagai 29x2.5" foldable, tubeless, EXO+ 3C MaxxGrip[F] Maxxis MINION DHR II 27.5x2.4" WT foldable, Tubeless, DoubleDown, 3C MaxxGrip Compound [R]
Connectivity
Aegis Tire Checker included in RideControl display
Demper
Fox Float X Performance, EVOL Large Volume sleeve, 205x65mm Trunnion mount, custom tuned
Extra's
Aegis Tire Checker
Verlichting
Optional: - Giant Recon series e-bike lights available and direct connectable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–174 cm171–182 cm179–190 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)235260285310
B Zitbuis hoek (degrees)77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°77,1°|77,5°|77,9°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)570602625657
D Balhoofdbuis Lengte (mm)95105120135
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°63,1°|63,5°|63,9°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)133,3133,3133,3133,3
H Wielbasis (mm)1226126112871323
I Liggende achtervork lengte (mm)450450450450
J Bottom Bracket Drop (mm)10101010
K Stack (mm)647656669683
L Reach (mm)426456476505
N Stuur breedte (mm)800800800800
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)160160160160
Q WielmaatR27.5" / F29"R27.5" / F29"R27.5" / F29"R27.5" / F29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Reign Advanced E+ 2

€ 6.699

Aanvragen