Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Anthem X Advanced SL

Vanaf€ 5.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem X Advanced SL · € 5.499 · Lease a Bike

€ 107,17netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Anthem X Advanced SL 1. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Solar Prominence
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle, internal storage
Voorvork
Fox 34 SL Performance Elite, 130mm, GRIP X damper, Boost 15x110, 44mm offset
Stuur
Giant Integrated XC, composite, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
Giant Tactal, lock on
Stuurpen
Giant Integrated XC Carbon S:50mm, M:50mm, L:60mm, XL:70mm
Zadelpen
Giant Contact Switch AT dropper, remote S: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm M: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm L: 140-170mm travel / 30.9 x 530mm
Zadel
Giant Grit SL
Pedalen
N/A
Shifters
SRAM AXS Pod, discrete clamp, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
SRAM GX AXS Transmission
Remmen
Shimano Deore XT BR-M8120, hydraulic, Shimano RT-MT905 rotors [F]203mm, [R]180mm
Remhendels
Shimano Deore XT BL-M8100
Cassette
SRAM XS 1275, 10x52
Aandrijving
SRAM GX Transmission
Crankset
SRAM GX Transmission, 32t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCR WheelSystem
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt, [R] Giant MTB alloy, 6-bolt
Spaken
Carbon
Banden
Maxxis Rekon Race 29x2.4, foldable, 120tpi, EXO, tubeless
Demper
Fox Float SL Factory, 210/50
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, MRP 1x CS chain guide

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,0°|75,5°75,1°|75,5°75,1°|75,6°75,1°|75,6°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)577603625653
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°|66,5°66,1°|66,5°66,1°|66,6°66,1°|66,6°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)119,5119,3119,2119
H Wielbasis (mm)1145117211961225
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)48484848
K Stack (mm)606611620629
L Reach (mm)415440460485
M Stand Over Height (mm)774770762757
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)50506070
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem X Advanced SL

€ 5.499

Aanvragen