Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Anthem X Advanced SL 2

€ 5.499,00

Adviesprijs

Kleur: Dark Jungle

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem X Advanced SL 2 · € 5.499 · Lease a Bike

€ 107,17netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Dark Jungle
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle, internal storage
Voorvork
Fox 34 SL Performance, 130mm, GRIP damper, Boost 15x110, 44mm offset
Stuur
Giant Integrated XC, alloy, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
Giant Tactal, lock on
Stuurpen
Giant Integrated XC Alloy S:50mm, M:50mm, L:60mm, XL:70mm
Zadelpen
Giant Contact Switch AT dropper, remote S: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm M: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm L: 140-170mm travel / 30.9 x 530mm
Zadel
Giant Grit
Pedalen
N/A
Shifters
SRAM Eagle 90 mechanical, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
SRAM Eagle 90 Transmission
Remmen
Shimano SLX BR-M7120, hydraulic, Shimano RT-66 rotors [F]203mm, [R]180mm
Remhendels
Shimano SLX BL-M7100
Cassette
SRAM 70 1270, 10x52
Aandrijving
SRAM 90 Transmission
Crankset
SRAM 90 Transmission, 32t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCA WheelSystem
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt, [R] Giant MTB alloy, 6-bolt
Spaken
Sapim
Banden
Maxxis Rekon Race 29x2.4, foldable, 120tpi, EXO, tubeless
Demper
Fox Float SL Performance, 210/50
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, MRP 1x CS chain guide

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,0°|75,5°75,1°|75,5°75,1°|75,6°75,1°|75,6°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)577603625653
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°|66,5°66,1°|66,5°66,1°|66,6°66,1°|66,6°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)119,5119,3119,2119
H Wielbasis (mm)1145117211961225
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)48484848
K Stack (mm)606611620629
L Reach (mm)415440460485
M Stand Over Height (mm)774770762757
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)50506070
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem X Advanced SL 2

€ 5.499

Aanvragen