Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Fathom E+ EX

€ 3.599,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Fathom E+ EX · € 3.599 · Lease a Bike

€ 70,14netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
Giant SyncDrive Pro 2 85Nm PedalPlus 6-Sensor technology
Bedieningsunit
Giant RideControl Dash 2, Smart Assist automatic mode, 5 support levels
Display
Giant RideControl Dash 2, high-angle visibility, full color LCD display
Accu
Giant EnergyPak Smart 750Wh
Lader
Giant EnergyPak smart charger 4A
Maten
S, M, L, XL, XXL
Kleuren
Good Grey
Frame
ALUXX aluminum, Overdrive 1.125" - 1.8" head tube, 148x12mm Thru-axle, integrated KSA40 kickstand mount
Voorvork
SR Suntour XCR34 2CR coil boost 130mm travel 15x110mm AH axle
Stuur
Giant Connect TR Riser 31.8x750mm [S], 780mm [M-XXL]
Handvatten
Giant Sole-O
Stuurpen
Giant Contact
Zadelpen
Giant Contact Switch Core dropper seatpost, 100mm travel
Zadel
Giant Ergo Contact Trail, ESG
Pedalen
Anti-slip Platform
Shifters
Shimano Cues
Achterderailleur
Shimano Cues 10-speed
Remmen
Shimano MT200, hydraulic disc,180mm [F/R]
Remhendels
Shimano BL-MT200
Cassette
Shimano Cues11-48T 10-speed
Aandrijving
Shimano Linkglide CN-LG500
Crankset
Forged allumin direct-mount chainring steel 36T, Forged alumium crank arms
Velgen
Giant XCT 29 Tubeless Ready 25mm e-bike optimized
Naven
eTracker boost alloy 6-bolt disc 15x110mm[F] 12x148mm[R]
Spaken
Stainless steel
Banden
Maxxis Rekon 29x2.4", EXO, 60TPI
Connectivity
Giant RideControl App enabled, ANT+ wireless display signal with e-bike profile
Verlichting
Giant Recon EL50 Axa BlueLine Steady E6 rear
Slot
ABUS Xplus battery lock
Drager
Giant Rack-It MIK

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–172 cm169–179 cm176–186 cm183–193 cm
A Zitbuis lengte (mm)380420460495
B Zitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)590610630650
D Balhoofdbuis Lengte (mm)110120130140
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,0°66,0°66,0°66,0°
F Vork Sprong (mm)51515151
G Naloop (mm)113,5113,5113,5113,5
H Wielbasis (mm)1197121912411262
I Liggende achtervork lengte (mm)470470470470
J Bottom Bracket Drop (mm)65656565
K Stack (mm)647656665674
L Reach (mm)416434451469
M Stand Over Height (mm)730757750773
N Stuur breedte (mm)750750780780
O Stuurpen Lengte (mm)50505050
Q Wielmaat29"29"29"29"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Fathom E+ EX

€ 3.599

Aanvragen