Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Talon

Vanaf€ 649,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Talon · € 649 · Lease a Bike

€ 12,65netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Talon 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
27.5: XS, S, 29: S, M, L, XL, XXL
Kleuren
Stealth Chrome, Plasma Coral
Frame
ALUXX-grade aluminum, disc
Voorvork
SXC32-2 RCL, air spring, thru axle, steel steerer, 15x110 XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M:100mm travel (29) L: 100mm travel (29) XL: 100mm travel (29) XXL: 100mm travel (29)
Stuur
Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 690mm (27.5) S: 690mm (27.5) / 750mm (29) M: 780mm (29) L: 780mm (29) XL: 780mm (29) XXL: 780mm (29)
Handvatten
Giant Sole-O
Stuurpen
Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5) / 50mm (29) M: 60mm (29) L: 70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29)
Zadelpen
Contact Switch AT Core, 30.9, dropper, remote under bar, 110-140mm travel XS: 395mm (27.5) S: 395mm (27.5/29) M: 395mm (29) L: 395mm (29) XL: 395mm (29) XXL: 395mm (29)
Zadel
Giant ErgoContact Trail
Pedalen
MTB caged
Shifters
Shimano Deore M6200, 1x12
Achterderailleur
Shimano Deore M7200, Shadow ES
Remmen
Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano BL-MT201
Cassette
Shimano Deore M6200, 10x51
Aandrijving
KMC X-12
Crankset
ProWheel MPX, 32t (27.5) or 30t (29) XS: 165mm (27.5) S: 165mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (29) L: 170mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29)
Max Chainring Size
32T
Velgen
Giant tubeless compatible 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width
Naven
[F] Shimano, sealed bearing, 15x110 thru axle, [R] 12x142 thru-axle
Spaken
stainless, 14g
Banden
Maxxis Rekon 27.5x2.4" or Maxxis Rekon Race 29x2.4", wire bead
Bottom Bracket
Cartridge
Max Tire Clearance
2.4"
Gewicht
14 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

S (29")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
Lichaamslengte–––––
A Zitbuis lengte (mm)380420450480500
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)245200250300330
B Zitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°74,5°74,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)581604629653676
D Balhoofdbuis Lengte (mm)95105125140155
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°67,5°
F Vork Sprong (mm)4444444444
G Naloop (mm)109109109109109
H Wielbasis (mm)11401164119112161242
I Liggende achtervork lengte (mm)455455455455455
J Bottom Bracket Drop (mm)5555555555
K Stack (mm)597606625638652
L Reach (mm)415435455475495
M Stand Over Height (mm)715708708710707
N Stuur breedte (mm)760760760760760
O Stuurpen Lengte (mm)4050606080
P Cranklengte (mm)170170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Talon

€ 649

Aanvragen