Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Talon 1

€ 899,00

Adviesprijs

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Talon 1 · € 899 · Lease a Bike

€ 17,52netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, L, XL, XXL
Frame
ALUXX-Grade Butted Aluminum
Voorvork
GIANT SXC32-2 RCL Alloy SingleAir 29""/27.5"" 15x110 TA 80mm(27.5") Spring: Air 80mm(27.5")/100mm(29") Spring: Air \| M, L, XL, XXL: 100mm(29") Spring: Air
Stuur
Giant Connect Trail, 780mm x 31.8mm,GA 690mm XS: 690mm(27,5") S: 690mm(27,5") /750mm(29") M, L, XL, XXL: 780mm(29")
Handvatten
Giant Sole-O Grip
Stuurpen
Giant Sport, 7 Degree XS: 40(27.5") S: 50(27.5"/29") M: 60(27.5"/29") L: 70(27.5"/29") XL: 80(29") XXL: 90(29")
Zadelpen
Giant Sport, 30.9, SP217
Zadel
Giant ErgoContact Trail
Pedalen
MTB caged
Shifters
microSHIFT Advent, 1x11
Achterderailleur
microSHIFT Advent, clutch
Remmen
Tektro HD M3121, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Tektro HD M3121
Cassette
microSHIFT Advent MX, 11x50
Aandrijving
KMC X11
Crankset
ProWheel Charm, 32t (27.5) or 30t (29) XS: 165mm (27.5) S: 165mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (29) L: 170mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29)
Max Chainring Size
maximum chainring size 32T
Velgen
Giant tubeless compatible 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width
Naven
[F] Giant Tracker hub, sealed bearing, 15x110 thru axle. [R] Giant Tracker hub, 12x142 thru axle, 24-pawl drive
Spaken
Stainless 14G
Banden
Maxxis Rekon 27.5x2.4" or Maxxis Rekon Race 29x2.4", wire bead
Bottom Bracket
cartridge
Max Tire Clearance
maximum Rear tire size 2.4"
Gewicht
13,60 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

S (29")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
Lichaamslengte–––––
A Zitbuis lengte (mm)380420450480500
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)245200250300330
B Zitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,5°74,5°74,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)581604629653676
D Balhoofdbuis Lengte (mm)95105125140155
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)67,5°67,5°67,5°67,5°67,5°
F Vork Sprong (mm)4444444444
G Naloop (mm)109109109109109
H Wielbasis (mm)11401164119112161242
I Liggende achtervork lengte (mm)455455455455455
J Bottom Bracket Drop (mm)5555555555
K Stack (mm)597606625638652
L Reach (mm)415435455475495
M Stand Over Height (mm)715708708710707
N Stuur breedte (mm)760760760760760
O Stuurpen Lengte (mm)4050606080
P Cranklengte (mm)170170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Talon 1

€ 899

Aanvragen