Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Talon 3

€ 649,00

Adviesprijs

Kleur: Pangea Green

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Talon 3 · € 649 · Lease a Bike

€ 12,65netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
27.5: XS, S; 29: S, M, L, XL, XXL
Kleuren
Pangea Green, Orange, Liquid Metal
Frame
ALUXX-grade aluminum, disc
Voorvork
SR Suntour XCE, QR, steel steerer XS: 80mm travel (27.5) S: 80mm travel (27.5) / 100mm travel (29) M:100mm travel (29) L: 100mm travel (29) XL: 100mm travel (29) XXL: 100mm travel (29)
Stuur
Giant Connect Trail, 31.8mm XS: 690mm (27.5) S: 690mm (27.5) / 750mm (29) M: 780mm (29) L: 780mm (29) XL: 780mm (29) XXL: 780mm (29)
Handvatten
Giant Sole-O
Stuurpen
Giant Sport, 7-degree XS: 40mm (27.5) S: 50mm (27.5) / 50mm (29) M: 60mm (29) L: 70mm (29) XL: 80mm (29) XXL: 90mm (29)
Zadelpen
Giant Sport, 30.9 XS: 350mm (27.5) S: 350mm (27.5) / 375mm (29) M: 375mm (29) L: 375mm (29) XL: 420mm (29) XXL: 420mm (29)
Zadel
Giant ErgoContact Trail
Pedalen
MTB caged
Shifters
Shimano Altus, 2x8
Voorderailleur
Shimano Altus
Achterderailleur
Shimano Acera
Remmen
Tektro HD M3121, hydraulic, Tektro rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Tektro HD M3121
Cassette
Shimano Altus HG31, 11x34
Aandrijving
KMC 8.3
Crankset
Shimano Altus FC-M315, 22/36 XS: 170mm (27.5) S: 170mm (27.5) / 170mm (29) M: 170mm (29) L: 170mm (29) XL: 175mm (29) XXL: 175mm (29)
Max Chainring Size
32T
Velgen
Giant GX03V 29 or 27.5, alloy, double wall, 21mm inner width
Naven
[F] QR alloy, sealed bearing, [R] Giant Tracker hub, 12x142 thru axle, 24-pawl drive
Spaken
stainless, 14g
Banden
Maxxis Ikon 27.5x2.2 or Maxxis Ikon 29x2.2, wire bead
Bottom Bracket
cartridge
Max Tire Clearance
2.4"
Gewicht
13,85 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

XS (27.5")S (27.5")S (29")M (29")L (29")XL (29")XXL (29")
Lichaamslengte–––––––
A Zitbuis lengte (mm)345375380420450480500
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)300340245200250300330
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°74,0°74,5°74,5°74,5°74,5°74,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)542562581604629653676
D Balhoofdbuis Lengte (mm)909095105125140155
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)67,0°67,0°67,5°67,5°67,5°67,5°67,5°
F Vork Sprong (mm)44444444444444
G Naloop (mm)105105109109109109109
H Wielbasis (mm)1084110411401164119112161242
I Liggende achtervork lengte (mm)440440455455455455455
J Bottom Bracket Drop (mm)45455555555555
K Stack (mm)548548597606625638652
L Reach (mm)385405415435455475495
M Stand Over Height (mm)684684715708708710707
N Stuur breedte (mm)760760760760760760760
O Stuurpen Lengte (mm)40504050606080
P Cranklengte (mm)165165170170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Talon 3

€ 649

Aanvragen