Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2025

Yukon E+

€ 4.299,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Yukon E+ · € 4.299 · Lease a Bike

€ 83,79netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
SyncDrive Pro2, 85Nm, powered by Yamaha
Bedieningsunit
RideControl Ergo, 5 power levels plus Smart Assist auto mode
Display
N/A
Accu
EnergyPak Smart 800Wh, alloy casing with highest safety standard (EN50604), CO2 neutral production, EnergyPak Plus 200Wh range extender compatible, low temperature protection mode
Lader
EnergyPak 4A smart charger compact
Frame
ALUXX aluminum, Overdrive head tube, 12x197mm thru-axle, integrated KS40 kickstand mount, M10 trailer mount
Voorvork
Manitou Mastodon Comp - Gen 3, 27.5", 100mm, Expert Air, Absolute+ compression
Stuur
Giant Contact TR35, 20mm rise, 35mm
Handvatten
Giant Tactal Pro single lock-on
Stuurpen
Giant Contact SL 35
Zadelpen
Giant Contact Switch AT Adjustable dropper, remote [S: 110-140mm travel / 30.9 x 395mm, M: 140-170mm travel / 30.9 x 470mm, L/XL: 170-200mm travel / 30.9 x 530mm]
Zadel
Giant Ergo Contact Trail
Pedalen
platform
Shifters
Shimano Deore, 1x10
Voorderailleur
co-moulded chain guide
Achterderailleur
Shimano CUES RD-U6000, LinkGlide
Remmen
SRAM Code R, 4-piston hydraulic, SRAM Centerline rotors [F] 180mm, [R] 180mm
Cassette
Shimano CUES LinkGlide, 10-speed, 11x48
Aandrijving
KMC eGlide, e-bike optimized
Crankset
Forged alloy spider BCD 104, steel narrow/wide chainring 36T Forged aluminum crank arms
Velgen
Giant FT85C alloy, 27.5", 75mm
Naven
Giant alloy 6-bolt disc sealed bearing, 15x150mm [F] 12x197mm [R]
Spaken
stainless
Banden
Vee Tire Co. Avalanche, 27.5x4.5", SC compound, folding, tubeless, studdable, 120 TPI
Demper
N/A
Bottom Bracket
N/A
Extra's
Stud kit (500) with tool, tubeless kit (valves, levers, tool) (inner tube supplied), 4.5" max tire size. Optional: Giant Recon series e-bike lights available and direct connectable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–172 cm169–179 cm176–186 cm183–193 cm
A Zitbuis lengte (mm)380420460500
B Zitbuis hoek (degrees)75,0°75,0°75,0°75,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)590610630650
D Balhoofdbuis Lengte (mm)110120135150
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)68,0°68,0°68,0°68,0°
F Vork Sprong (mm)60606060
G Naloop (mm)98,598,598,598,5
H Wielbasis (mm)1198122012411263
I Liggende achtervork lengte (mm)490490490490
J Bottom Bracket Drop (mm)65656565
K Stack (mm)612626640654
L Reach (mm)426442458474
M Stand Over Height (mm)750780815835
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)40405050
P Cranklengte (mm)165165165165
Q Wielmaat27.5"27.5"27.5"27.5"

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Yukon E+

€ 4.299

Aanvragen