Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Trance Advanced E+ 2

€ 5.999,00

Adviesprijs

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Trance Advanced E+ 2 · € 5.999 · Lease a Bike

€ 116,92netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
SyncDrive Pro4, 120Nm, 48V, 850W Peak Power
Bedieningsunit
RideControl Ergo 4
Display
RideControl GO Lux
Accu
EnergyPak 840Wh, 48V
Lader
48V 4A Smart Charger X
Maten
S/M/L/XL
Frame
Advanced SL-grade composite frame, Advanced forged composite upper rocker, 150mm Maestro suspension system, 3-position Flip-Chip adjustable geometry, 148mm Boost hub spacing, ZS66/ZS66 Headset compatible
Voorvork
Rock Shox Psylo Gold RC, 160mm travel, Isolator RC damper, 15x110 Boost Maxle Stealth axle
Stuur
Giant Contact TR35, 35mm rize, Up: 5⁰ Back: 9⁰, 35x800mm
Handvatten
Giant Tactal Pro
Stuurpen
Giant Contact SL 35
Zadelpen
Giant Contact Switch AT, 30.9mm travel-adjust dropper post, (S:140, M:170, L-XL:200)
Zadel
Giant Romero HD
Shifters
Shimano Deore 12-speed
Achterderailleur
Shimano Deore, 12-speed shadow+
Remmen
TRP EVO Comp, hydraulic disc, 4-piston, 220mm [F] 203mm [R]
Remhendels
TRP EVO Comp
Cassette
Shimano Deore, HyperGlide+, 12-speed, 11-51T
Aandrijving
KMC e12HT, high-torque e-bike optimized chain 12-speed
Crankset
Praxis TYPE-2 alloy, Praxis 36T
Velgen
Giant TRA HD, Alloy, 30mm inner width, WideGuard Technology
Naven
Giant TRA HD, E-Drive 350Nm, Titanium ratchet system, 72T engagement, 15x110mm [F] 12x148mm [R], e-bike optimized
Spaken
Giant TRA HD, Dynamic Balanced Lacing (D.B.L.)
Banden
Maxxis Assagai 29X2.50" Foldable, TLR, EXO+, 3C Maxx Grip [F] Maxxis Minion DHR II 27.5x2.4"" Foldable, TLR, EXO+, MaxxTerra [R]
Demper
Rock Shox Deluxe Select, 185x55mm, Custom Tuned, Recommended sag: 30%
Extra's
Giant Aegis Tire Checker, included tire pressure management system (TPMS) Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
Spatbord/ Kettingkast
Co-molded guide 32-36T adjustable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–174 cm168–184 cm178–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)245270295310
B Zitbuis hoek (degrees)76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)568605630662
D Balhoofdbuis Lengte (mm)110120130140
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)135,9135,9135,9135,9
H Wielbasis (mm)1200123912671300
I Liggende achtervork lengte (mm)443443443443
J Bottom Bracket Drop (mm)17171717
K Stack (mm)634643652661
L Reach (mm)422457477504
N Stuur breedte (mm)800800800800
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)155155155155
Q Wielmaat29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Trance Advanced E+ 2

€ 5.999

Aanvragen