Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Trance Advanced E+ 0

€ 9.999,00

Adviesprijs

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Trance Advanced E+ 0 · € 9.999 · Lease a Bike

€ 194,88netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Motor
SyncDrive Pro4, 120Nm, 48V, 850W Peak Power
Bedieningsunit
RideControl Ergo 5 wireless Integrated E+ System & seatpost remote
Display
RideControl GO Lux
Accu
EnergyPak 840Wh, 48V
Lader
48V 4A Smart Charger X
Maten
S/M/L/XL
Frame
Advanced SL-grade composite frame, Advanced forged composite upper rocker, 150mm Maestro suspension system, 3-position Flip-Chip adjustable geometry, 148mm Boost hub spacing, ZS66/ZS66 Headset compatible
Voorvork
Fox 36 Factory, 160mm travel, GripX damper
Stuur
Giant Contact SLR Trail Integrated, Carbon, 20mm rise, 7⁰/8⁰/9⁰ effective sweep adjustable
Handvatten
Giant Tactal Pro
Stuurpen
Giant Contact SLR Trail Integrated, Carbon, 40/45/50mm Reach adjustable
Zadelpen
Giant Contact Switch E+, 30.9mm electronic travel-adjust dropper post, (S:140, M-L:170, XL:200)
Zadel
Giant Romero SL HD
Shifters
Sram AXS Pod Rocker, discrete clamp
Achterderailleur
SRAM XO AXS
Remmen
TRP EVO Pro, hydraulic disc, 4-piston, 220mm [F] 203mm [R]
Remhendels
TRP EVO Pro
Cassette
SRAM Eagle Transmission, XS-1275, 10-52T, 12-speed
Aandrijving
KMC eFlatHT, high-torque e-bike optimized flat-top chain 12-speed
Crankset
Praxis TYPE-2 carbon , SRAM XX Eagle Transmission 36T
Velgen
Giant TRX HD, Carbon, 30mm inner width, WideGuard Technology
Naven
Giant TRX HD, E-Drive 350Nm, Titanium ratchet system, 72T engagement, 15x110mm [F] 12x148mm [R], e-bike optimized
Spaken
Giant TRX HD, Dynamic Balanced Lacing (D.B.L.)
Banden
Maxxis Assagai 29X2.50" Foldable, TLR, EXO+, 3C Maxx Grip [F] Maxxis Minion DHR II 27.5x2.4"" Foldable, TLR, EXO+, MaxxTerra [R]
Demper
Fox Float X, Factory 2-position, 185x55mm Custom Tuned. Recommmended sag: 30%
Extra's
Giant Aegis Tire Checker, included tire pressure monitoring system (TPMS) Tubeless kit (liquid, valves, levers, manual, tool)
Spatbord/ Kettingkast
Co-molded guide 32-36T adjustable

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte162–174 cm168–184 cm178–192 cm184–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)400425450475
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)245270295310
B Zitbuis hoek (degrees)76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°76,6°|77,0°|77,4°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)568605630662
D Balhoofdbuis Lengte (mm)110120130140
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°64,1°|64,5°|64,9°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)135,9135,9135,9135,9
H Wielbasis (mm)1200123912671300
I Liggende achtervork lengte (mm)443443443443
J Bottom Bracket Drop (mm)17171717
K Stack (mm)634643652661
L Reach (mm)422457477504
N Stuur breedte (mm)800800800800
O Stuurpen Lengte (mm)40404040
P Cranklengte (mm)155155155155
Q Wielmaat29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]29" [F], 27.5" [R]

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Trance Advanced E+ 0

€ 9.999

Aanvragen