Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Anthem Advanced SL 3

€ 4.499,00

Adviesprijs

Kleur: Carbon/Moon Dust

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem Advanced SL 3 · € 4.499 · Lease a Bike

€ 87,68netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Carbon/Moon Dust
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle
Voorvork
Fox 34 SL Performance, 120mm, GRIP damper, Boost 15x110, 44mm offset, remote lockout
Stuur
Giant Integrated XC, alloy, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
Giant XC Pro, silicone
Stuurpen
Giant Integrated XC Alloy S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:80mm
Zadelpen
Giant Core dropper, remote S: 100mm travel / 30.9 x 395mm M: 120mm travel / 30.9 x 395mm L: 120mm travel / 30.9 x
Zadel
Giant Grit
Pedalen
N/A
Shifters
Shimano Deore mechanical, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano Deore
Remmen
Shimano BR-MT500, hydraulic, Giant TR55 rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano BL-MT501
Cassette
Shimano M6100, 10x51
Aandrijving
KMC X-12
Crankset
Praxis Cadet HD M24, 32t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCA 29 WheelSystem
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt, [R] Giant MTB alloy, 6-bolt
Spaken
Sapim
Banden
Maxxis Aspen 29x2.4, foldable, 120tpi, MaxxSpeed, EXO, tubeless
Demper
Fox Float SL Performance Elite, 3-position damper, 210/50, 3-position lockout
Bottom Bracket
Praxis, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, MRP 1x CS chain guide

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)576602624651
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)116115,9115,9115,8
H Wielbasis (mm)1141116811921221
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)51515252
K Stack (mm)602607616626
L Reach (mm)420445465490
M Stand Over Height (mm)769764758751
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)60707080
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem Advanced SL 3

€ 4.499

Aanvragen