Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Anthem Advanced SL 0

€ 9.499,00

Adviesprijs

Kleur: Gloss Raw Carbon/Matte Raw Carbon

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem Advanced SL 0 · € 9.499 · Lease a Bike

€ 185,13netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Gloss Raw Carbon/Matte Raw Carbon
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle
Voorvork
RockShox Sid Ultimate 3P, 120mm, Charger Race Day 2 damper, Boost 15x110, 44mm offset, remote lockout
Stuur
Giant Integrated XC, composite, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
SRAM TwistLoc Ultimate
Stuurpen
Giant Integrated XC Carbon S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:80mm
Zadelpen
Giant Contact Switch SL dropper, remote S: 110mm travel / 30.9 x 395mm M: 140mm travel / 30.9 x 395mm L: 140mm travel /
Zadel
Giant Grit SL
Pedalen
N/A
Shifters
SRAM AXS Pod, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
SRAM XX Eagle Transmission
Remmen
SRAM Motive ULT, hydraulic, SRAM HS2 6-bolt rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Motive ULT
Cassette
SRAM XS 1297 Eagle Transmission, 10x52
Aandrijving
SRAM XX Eagle Transmission
Crankset
SRAM XX SL Eagle Transmission with Quark power meter 34t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCR WheelSystem
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt, [R] Giant MTB alloy, 6-bolt
Spaken
Carbon
Banden
Maxxis Aspen 29x2.4, foldable, 120tpi, MaxxSpeed, EXO, tubeless
Demper
RockShox SidLuxe Ultimate, RL damper, Solo Air, 210/50, TwistLoc Ultimate
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, MRP 1x CS chain guide

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)576602624651
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)116115,9115,9115,8
H Wielbasis (mm)1141116811921221
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)51515252
K Stack (mm)602607616626
L Reach (mm)420445465490
M Stand Over Height (mm)769764758751
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)60707080
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem Advanced SL 0

€ 9.499

Aanvragen