Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Anthem Advanced SL 1

€ 6.999,00

Adviesprijs

Kleur: Rainbow Black/Rainbow Charcoal

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Anthem Advanced SL 1 · € 6.999 · Lease a Bike

€ 136,41netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Rainbow Black/Rainbow Charcoal
Frame
Advanced SL-grade composite front and rear triangles, 120mm FlexPoint Pro suspension, flip chip, 12x148mm thru-axle
Voorvork
RockShox Sid Select+ 3P, 120mm, Charger Race Day 2 damper, Boost 15x110, 44mm offset, remote lockout
Stuur
Giant Integrated XC, composite, 780mm, 9-degree upsweep
Handvatten
SRAM TwistLoc Ultimate
Stuurpen
Giant Integrated XC Carbon S:60mm, M:70mm, L:70mm, XL:80mm
Zadelpen
Giant Contact Switch SL dropper, remote S: 110mm travel / 30.9 x 395mm M: 140mm travel / 30.9 x 395mm L: 140mm travel
Zadel
Giant Grit SL
Pedalen
N/A
Shifters
SRAM AXS Pod, discrete clamp, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
SRAM GX AXS Transmission
Remmen
Shimano Deore XT BR-M8220, hydraulic, Shimano RT-66 rotors [F]180mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano Deore XT BL-M8200
Cassette
SRAM XS 1275, 10x52
Aandrijving
SRAM GX Transmission
Crankset
SRAM GX Transmission, 34t, 55mm chainline S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant XCR WheelSystem
Naven
[F] Giant MTB alloy, 6-bolt, [R] Giant MTB alloy, 6-bolt
Spaken
Carbon
Banden
Maxxis Aspen 29x2.4, foldable, 120tpi, MaxxSpeed, EXO, tubeless
Demper
RockShox SidLuxe Select+, RL damper, Solo Air, 210/50, TwistLoc Ultimate
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 2.4" max tire size, 34t max chainring size, MRP 1x CS chain guide

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte163–172 cm171–180 cm179–188 cm187–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)400420465495
B Zitbuis hoek (degrees)75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°75,5°|76,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)576602624651
D Balhoofdbuis Lengte (mm)9095105115
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°66,5°|67,0°
F Vork Sprong (mm)44444444
G Naloop (mm)116115,9115,9115,8
H Wielbasis (mm)1141116811921221
I Liggende achtervork lengte (mm)437437437437
J Bottom Bracket Drop (mm)51515252
K Stack (mm)602607616626
L Reach (mm)420445465490
M Stand Over Height (mm)769764758751
N Stuur breedte (mm)780780780780
O Stuurpen Lengte (mm)60707080
P Cranklengte (mm)170170175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Anthem Advanced SL 1

€ 6.999

Aanvragen