Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced-Ui2

€ 4.099,00

Adviesprijs

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced-Ui2 · € 4.099 · Lease a Bike

€ 79,89netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact, 31.8mm, Reach 68mm & Drop 120mm (360-380mm), Reach 72mm & Drop 125mm (400-440mm) XS: 380mm, S: 380mm, M: 400mm, M/L: 400mm, L: 420mm, XL: 420mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0 w/ gel
Stuurpen
Giant Contact Aerolight, -10° XS: 80mm, S: 90mm, M: 100mm, M/L: 110mm, L: 110mm, XL: 120mm
Zadelpen
Giant Variant, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Approach, 7mm steel rail, with LiniClip / ParticleFlow technology
Shifters
Shimano Ultegra Di2 HRD
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2
Remmen
Shimano Ultegra Di2 HRD hydraulic, Shimano RT-CL700 rotors [F] 160mm, [R] 140mm
Remhendels
Shimano Ultegra Di2 HRD
Cassette
Shimano CS-R8100, 11x34
Aandrijving
Shimano CN-M8100, 12-speed
Crankset
Shimano Ultegra, 30/51 XS: 165mm, S: 165mm, M: 170mm, M/L: 170mm, L: 172.5mm, XL: 172.5mm
Velgen
Giant SLR 2 40 Carbon Disc WheelSystem
Naven
Giant SLR 2 40 WheelSystem hubs (integrated)
Banden
Giant Gavia Course 0 tubeless, 700x30c, 170 TPI, folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit 71
Max Tire Clearance
700x33mm
Gewicht
7,71 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)445470500530560
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)6459,259,259,259,2
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7070676767
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced-Ui2

€ 4.099

Aanvragen