Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Defy Advanced E+ Elite

Vanaf€ 6.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Defy Advanced E+ Elite · € 6.499 · Lease a Bike

€ 126,66netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Defy Advanced E+ Elite 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Motor
SyncDrive Move Plus Hub drive 75Nm max
Bedieningsunit
Mode support switch from SRAM bonus button
Display
Giant RideControl GO, frame-integrated LED console Optional wireless ANT+ display
Accu
Giant EnergyPak 400Wh, Aluminium casing with highest safety standard (EN50604), CO2 Neutral production, Giant EnergyPak Plus 200 range extender compatible
Lader
Giant EnergyPak smart charger 4A
Maten
S, M, ML, L, XL
Kleuren
Midnight Moon
Frame
Advanced-grade composite,12x145 thru-axle
Voorvork
Advanced SL-Grade Composite, Full-Composite OverDrive Aero Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Giant Contact SLR D-Fuse 31.8 carbon
Stuurpen
Contact SLR Aerolight 31.8 carbon
Zadelpen
Giant D-Fuse SLR, Composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
Sram RED AXS
Voorderailleur
Sram RED AXS
Achterderailleur
Sram RED AXS
Remmen
Sram RED AXS HRD, Centerline 160mm center-lock [F] 160mm 6-bols [R]
Remhendels
Sram RED AXS HRD
Cassette
SRAM RED XG-1290 10x33T 12-speed
Aandrijving
Sram RED 12-speed
Crankset
Sram Force X-SYNC 33/46T BCD107 chain ring Praxis E Crank Carbon ISIS
Velgen
Giant SLR 1 E+ 36 Carbon Disc Wheel System, Hookless, Tubeless Ready, 12mm thru-axle, w/ Sapim spoke E-Light [R] CX-Ray [F], e-bike optimized
Banden
Cadex Race GC, tubeless, 700x30, folding
Connectivity
Giant RideControl App enabled, ANT+ wireless display signal with e-bike profile
Bottom Bracket
Giant E+ System BBSS
Extra's
Fender adapter
Verlichting
Seatpost clamp integrated tail light

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte166–174 cm172–180 cm178–186 cm184–192 cm190–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)308323363375375
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575590
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145167187205
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,5°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)56,158,658,658,658,6
H Wielbasis (mm)994995100810231037,9
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)8080757575
K Stack (mm)542560576595612,4
L Reach (mm)374379384393402,6
M Stand Over Height (mm)716746779799824
N Stuur breedte (mm)400420420440440
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Defy Advanced E+ Elite

€ 6.499

Aanvragen