Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Contend AR

€ 1.599,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Contend AR · € 1.599 · Lease a Bike

€ 31,16netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, ML, L, XL
Kleuren
Luminous Lagoon/Pearl White
Frame
ALUXX-SL Grade Aluminum 12x142mm thru-axle, Disc
Voorvork
Advanced-Grade Composite, Full Carbon, OverDrive  Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Giant Contact (w/Flare) Reach 72mm & Drop 125mm
Handvatten
Cork Tape VLT-004
Stuurpen
Giant Contact Aerolight
Zadelpen
Giant D-Fuse Composite Offset 14mm
Zadel
Giant Approach 7mm Steel Rail, with UniClip / ParticleFlow technology
Shifters
Shimano CUES U6030
Voorderailleur
Shimano Cues U6030
Achterderailleur
Shimano Cues U6020-10
Remmen
Shimano BR-U6030 [F]160 [R]160
Remhendels
Shimano Cues U6030
Cassette
Shimano CS-LG400, 11X39, 10 speed
Aandrijving
KMC X11
Crankset
Shimano FC-U6030-2, 50/34
Velgen
Giant P-AR, 12mm Thru-Axle
Naven
Giant alloy, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Giant Gavia Fondo 2, 700X32C Tubeless
Bottom Bracket
Shimano BB-RS501

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)465500535555585
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580595
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150170190215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,0°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5353535353
G Naloop (mm)61,359,656,456,456,4
H Wielbasis (mm)1002,81010,61015,41030,61045,8
I Liggende achtervork lengte (mm)422422422422422
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)559,1574,3595,3614,4638,2
L Reach (mm)374,7379,9383392,2399,9
M Stand Over Height (mm)743,7770,1798,5817843,9
N Stuur breedte (mm)400420420440440
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Contend AR

€ 1.599

Aanvragen