Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Propel Advanced

Vanaf€ 2.999,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Propel Advanced · € 2.999 · Lease a Bike

€ 58,45netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Propel Advanced 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Azurite Blue
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SL Aero XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SL Aero XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
Shimano Ultegra Di2 ST-R8170
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2 FD-R8150
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2 RD-R8150
Remmen
Shimano Ultegra Di2 hydraulic, Shimano RT-CL700 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano Ultegra Di2 hydraulic
Cassette
Shimano Ultegra, 12-speed, 11x34
Aandrijving
Shimano Ultegra, CN-M8100
Crankset
Shimano Ultegra, 36/52, XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 2 50 Carbon Disc WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
Naven
[F] Giant Aero Hub, CenterLock [R] Giant Aero Hub, 3-Pawl Driver, CenterLock 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c, folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size
Gewicht
7,94 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMM/LLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)505528,5554576595
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)127145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)61,458,358,358,358,3
H Wielbasis (mm)97398099010061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7269,569,56767
K Stack (mm)530546565582596
L Reach (mm)383388392402412
M Stand Over Height (mm)764787808832847
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Propel Advanced

€ 2.999

Aanvragen