Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Propel Advanced SL

€ 12.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Propel Advanced SL · € 12.499 · Lease a Bike

€ 243,60netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Superspeed Blue
Frame
Advanced SL-grade Composite, 12x142mm thru-axle, integrated seatpost, disc
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Advanced SL-grade composite, integrated design, -5/+15mm offset
Zadel
CADEX AMP
Shifters
SRAM RED AXS HRD, ED-RED-E1
Voorderailleur
SRAM RED AXS FD-RED-E-E1
Achterderailleur
SRAM RED AXS RD-RED-E-E1
Remmen
SRAM RED hydraulic, SRAM PaceLine X rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
SRAM RED AXS HRD, ED-RED-E1
Cassette
SRAM RED, 12-speed, 10x33
Aandrijving
SRAM RED CN-RED-E1
Crankset
SRAM RED PM E1 DUB, 37/50 with power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
CADEX Max 50 WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
Naven
[F] CADEX R3 Aero Hub, CenterLock, 12mm thru-axle [R] CADEX R3-C48 Aero Hub, 48T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
CADEX Super Aero Carbon
Banden
CADEX Aero, tubeless, 700x28c (28mm), folding
Bottom Bracket
SRAM DUB ceramic, press fit
Extra's
computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMM/LLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)710740770800830
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)127145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)61,458,358,358,358,3
H Wielbasis (mm)97398099010061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7269,569,56767
K Stack (mm)530546565582596
L Reach (mm)383388392402412
M Stand Over Height (mm)764787808832847
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Propel Advanced SL

€ 12.499

Aanvragen