Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Defy Advanced

Vanaf€ 2.299,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Defy Advanced · € 2.299 · Lease a Bike

€ 44,81netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Defy Advanced-Ui2. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Tempest Purple
Frame
Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle
Voorvork
Advanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive Steerer, 12x100mm thru-axle
Stuur
Contact SL D-Fuse XS: 410/380, S 410/380, M: 430/400, ML: 430/400, L: 450/420, XL: 450/420
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact AeroLight XS: 80, S: 90, M: 100, ML: 100, L: 110, XL: 110
Zadelpen
Giant D-Fuse Composite Offset 14mm
Zadel
Giant Approach
Shifters
Shimano Ultegra Di2 HRD
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2
Remmen
Shimano Ultegra Di2 HRD, Shimano RT-CL700, [F]160[R]160
Remhendels
Shimano Ultegra Di2 HRD
Cassette
Shimano CS-R8100, 11X34
Aandrijving
KMC X12L-1
Crankset
Shimano Ultegra (R8100), 34/50 XS: 165, S: 165, M: 170, ML: 170, L: 172.5, XL: 172.5
Velgen
Giant SLR 2 40 Carbon Disc Wheel System
Naven
[F] Giant Alloy Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant Alloy Hub, 3-pawl driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Giant Gavia Fondo 0 Tubeless, 700x32c (33.5mm effective), 170 TPI, Folding
Bottom Bracket
Shimano, PressFit
Extra's
tubeless prepared, 40mm max tire size
Max Tire Clearance
40mm
Gewicht
7,89 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte166–174 cm172–180 cm178–186 cm184–192 cm190–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)190190190190190
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575595
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150175195215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)63,458,658,658,658,6
H Wielbasis (mm)994998101010251040
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)7575707070
K Stack (mm)541558577596615
L Reach (mm)375380384393402
M Stand Over Height (mm)733762796814841
N Stuur breedte (mm)410430430450450
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Defy Advanced

€ 2.299

Aanvragen