Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Propel Advanced Pro

Vanaf€ 5.199,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Propel Advanced Pro · € 5.199 · Lease a Bike

€ 101,33netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Propel Advanced Pro-DA. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Supernova Grey
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9270
Voorderailleur
Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9250
Achterderailleur
Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250
Remmen
Shimano Dura-Ace Di2 hydraulic, Shimano RT-CL900 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano Dura-Ace Di2
Aandrijving
Shimano Dura-Ace CN-M9100
Crankset
Shimano Dura-Ace, 36/52 XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 0 50 Carbon WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
Naven
[F] Giant Aero Hub, CenterLock [R] Giant Aero Hub, 40T ratchet driver, CenterLock 12mm thru-axle
Spaken
Aero Carbon
Banden
CADEX Aero, tubeless, 700x28c (28mm), folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMM/LLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)505528,5554576595
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)127145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)61,458,358,358,358,3
H Wielbasis (mm)97398099010061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7269,569,56767
K Stack (mm)530546565582596
L Reach (mm)383388392402412
M Stand Over Height (mm)764787808832847
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Propel Advanced Pro

€ 5.199

Aanvragen