Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Contend SL

€ 1.599,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Contend SL · € 1.599 · Lease a Bike

€ 31,16netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Frame
ALUXX-SL Grade Aluminum 12x142mm thru-axle, Disc
Voorvork
Advanced-Grade Composite, Full Carbon, OverDrive  Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Giant Contact (w/Flare) Drop: 125mm / Reach: 72mm
Handvatten
Cork (Gel) Tape VLT-001G
Stuurpen
Giant Contact Aerolight, -10° XS: 80, S: 90, M: 100, M/L: 100, L:110, XL: 120
Zadelpen
Giant D-Fuse Composite Offset 14mm
Zadel
Giant Grit Core
Shifters
Shimano Tiagra R4000
Voorderailleur
Shimano Tiagra R4000
Achterderailleur
Shimano Tiagra R4000
Remmen
Shimano Tiagra Hydraulic Disc Brake [F]160mm [R]140mm
Remhendels
Shimano Tiagra R4000
Cassette
Shimano CS-RS400-11, 11X36, 11 speed
Aandrijving
KMC X11
Crankset
Shimano FC-R4000, 50/34
Velgen
Giant ALP Disc 12mm Thru-Axle
Banden
Giant SR 1 700X28C, 60 TPI
Bottom Bracket
Shimano, PressFit RS500
Max Tire Clearance
700x33mm
Gewicht
9,85 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575590
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150175195215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)62,958,158,158,158,1
H Wielbasis (mm)994,4997,710101025,21040,4
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)7575707070
K Stack (mm)540,8557,8576,6595,7614,8
L Reach (mm)374,9379,8383,7392,9402
M Stand Over Height (mm)716,3744777,5796822
N Stuur breedte (mm)400420420440420
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Contend SL

€ 1.599

Aanvragen