Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Defy Advanced Pro

Vanaf€ 5.199,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Defy Advanced Pro · € 5.199 · Lease a Bike

€ 101,33netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Defy Advanced Pro 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Luminous Lagoon/Chrome
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR D-Fuse XS:404/380mm, S:404/380mm, M:424/400mm, M/L:424/400mm, L:444/420mm, XL:444/420mm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact SL AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:100mm, L:110mm, XL:110mm
Zadelpen
Giant D-Fuse SLR, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Pedalen
platform pedal [GCS,GTS] / N/A [all other GSC]
Shifters
Shimano Ultegra Di2 ST-R8170
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2 FD-R8150
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2 RD-R8150
Remmen
Shimano Ultegra hydraulic, Shimano RT-CL800 rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano Ultegra Di2
Cassette
Shimano Ultegra, 12-speed, 11x34
Aandrijving
Shimano Ultegra
Crankset
Shimano Ultegra, 34/50 with Giant Power Pro power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 0 40 Carbon Disc WheelSystem
Naven
[F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle / [R] Giant Low Friction Hub, 40T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
CADEX Classic, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, fender mount, water bottle cages, tubeless prepared, 40mm max tire size
Gewicht
7,40 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte166–174 cm172–180 cm178–186 cm184–192 cm190–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)190190190190190
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575595
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150175195215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)63,458,658,658,658,6
H Wielbasis (mm)994998101010251040
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)7575707070
K Stack (mm)541558577596615
L Reach (mm)375380384393402
M Stand Over Height (mm)733762796814841
N Stuur breedte (mm)404424424444444
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Defy Advanced Pro

€ 5.199

Aanvragen