Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Defy Advanced Pro 1

€ 5.199,00

Adviesprijs

Kleur: Midnight Moon

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Defy Advanced Pro 1 · € 5.199 · Lease a Bike

€ 101,33netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Midnight Moon
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SL D-Fuse XS:410/380mm, S:410/380mm, M:430/400mm, M/L:430/400mm, L:450/420mm, XL:450/420mm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact SL AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:100mm, L:110mm, XL:110mm
Zadelpen
Giant D-Fuse SL, composite,16mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
SRAM Rival AXS E1
Voorderailleur
SRAM Rival AXS E1
Achterderailleur
SRAM Rival AXS E1
Remmen
SRAM Rival AXS E1 hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Rival AXS E1 hydraulic
Cassette
SRAM Rival, 12-speed, 10x36
Aandrijving
SRAM Rival E1
Crankset
SRAM Rival E1 DUB, 33/46 with power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 1 40 Carbon Disc WheelSystem
Naven
[F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant Low Friction Hub, 30T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Giant Gavia Fondo 0, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
computer mount, fender mount, water bottle cages, tubeless prepared
Max Tire Clearance
40mm
Gewicht
7,88 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte166–174 cm172–180 cm178–186 cm184–192 cm190–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)190190190190190
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575595
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150175195215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)63,458,658,658,658,6
H Wielbasis (mm)994998101010251040
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)7575707070
K Stack (mm)541558577596615
L Reach (mm)375380384393402
M Stand Over Height (mm)733762796814841
N Stuur breedte (mm)404424424444444
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Defy Advanced Pro 1

€ 5.199

Aanvragen