Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Defy Advanced SL

€ 11.999,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Defy Advanced SL · € 11.999 · Lease a Bike

€ 233,86netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Arctic Light/Chrome
Frame
Advanced SL-grade Composite, 12x142mm thru-axle, integrated seatpost, disc
Voorvork
Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR D-Fuse XS:404/380mm, S:404/380mm, M:424/400mm, M/L:424/400mm, L:444/420mm, XL:444/420mm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact SLR AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:100mm, L:110mm, XL:110mm
Zadelpen
Giant D-Fuse SLR, composite, -5/+15mm offset
Zadel
CADEX AMP
Shifters
SRAM RED AXS E1
Voorderailleur
SRAM RED AXS E1
Achterderailleur
SRAM RED AXS E1
Remmen
SRAM RED AXS E1 hydraulic, SRAM PaceLine X rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM RED AXS hydraulic
Cassette
SRAM RED XG-1290, 12-speed, 10x36
Aandrijving
SRAM RED E1
Crankset
SRAM RED E1 DUB, 33/46 with power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
CADEX Ultra 40 WheelSystem, [F]40mm, [R]40mm
Naven
[F] CADEX R3 Aero Hub, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] CADEX R3-C48 Aero Hub, 48T ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
CADEX Super Aero Carbon Spoke
Banden
CADEX Classics, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding
Bottom Bracket
SRAM DUB ceramic, press fit
Extra's
computer mount, fender mount, water bottle cages, tubeless prepared, 40mm max tire size
Max Tire Clearance
40mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte166–174 cm172–180 cm178–186 cm184–192 cm190–198 cm
A Zitbuis lengte (mm)445480515535565
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)190190190190190
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)530545560575595
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150175195215
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)63,458,658,658,658,6
H Wielbasis (mm)994998101010251040
I Liggende achtervork lengte (mm)420420420420420
J Bottom Bracket Drop (mm)7575707070
K Stack (mm)541558577596615
L Reach (mm)375380384393402
M Stand Over Height (mm)733762796814841
N Stuur breedte (mm)404424424444444
O Stuurpen Lengte (mm)90100100110110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Defy Advanced SL

€ 11.999

Aanvragen