Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced SL

€ 11.999,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced SL · € 11.999 · Lease a Bike

€ 233,86netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Prism Pearl/Iris
Frame
Advanced SL-grade composite, 12x142mm thru-axle, integrated seatpost, disc
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
CADEX Race Integrated XS:420/370mm, S:420/370mm, M:440/390mm, M/L:440/390mm, L:440/390mm, XL:440/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
CADEX Race Integrated XS:90mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Integrated Seatpost, -5/+15mm offset
Zadel
CADEX AMP
Shifters
SRAM RED AXS E1
Voorderailleur
SRAM RED AXS E1
Achterderailleur
SRAM RED AXS E1
Remmen
SRAM RED E1 hydraulic, SRAM CenterLine XR rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
SRAM RED AXS E1
Cassette
SRAM RED, 12-speed, 10x33
Aandrijving
SRAM RED E1, 12-speed
Crankset
SRAM RED E1 DUB, 35/48 with integrated Quarq Power Meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
CADEX Max 40 WheelSystem, [F]40mm, [R]40mm
Naven
[F] CADEX R3 Aero Hub, CenterLock, 12mm thru-axle [R] CADEX R3-C48 Aero Hub, 48t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
CADEX Aero Carbon Spoke
Banden
CADEX Road Race GC, tubeless, 700x30mm, folding
Bottom Bracket
SRAM DUB ceramic, press fit
Extra's
computer mount, tubeless prepared, 33mm max tire size
Max Tire Clearance
33mm
Gewicht
6,41 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)710740770800830
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)6459,259,259,259,2
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7070676767
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
N Stuur breedte (mm)420440440440440
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced SL

€ 11.999

Aanvragen