Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Propel Advanced Pro 0-Di2

€ 6.599,00

Adviesprijs

Kleur: Abyss Teal/Fluorescent Mint

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Propel Advanced Pro 0-Di2 · € 6.599 · Lease a Bike

€ 128,61netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Abyss Teal/Fluorescent Mint, Obsidian Pulse
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced SL-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SLR 0 Aero Integrated XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
Shimano Ultegra Di2 ST-R8170
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2 FD-R8150
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2 RD-R8150
Remmen
Shimano Ultegra Di2 hydraulic, Shimano RT-CL800 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano Ultegra Di2 hydraulic
Cassette
Shimano Ultegra, 12-speed, 11x34
Aandrijving
Shimano Ultegra, CN-M8100
Crankset
Shimano Ultegra, 36/52, with Giant Power Pro power meter XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 0 50 Carbon WheelSystem, [F]50mm, [R]50mm
Naven
[F] Giant Aero Hub, CenterLock [R] Giant Aero Hub, 40T ratchet driver, CenterLock 12mm thru-axle
Spaken
Aero Carbon
Banden
CADEX Aero, tubeless, 700x28c (28mm), folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMM/LLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)505528,5554576595
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)127145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)61,458,358,358,358,3
H Wielbasis (mm)97398099010061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7269,569,56767
K Stack (mm)530546565582596
L Reach (mm)383388392402412
M Stand Over Height (mm)764787808832847
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Propel Advanced Pro 0-Di2

€ 6.599

Aanvragen