Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Propel Advanced 2

€ 2.999,00

Adviesprijs

Kleur: Mach Blue

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Propel Advanced 2 · € 2.999 · Lease a Bike

€ 58,45netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Mach Blue, White
Frame
Advanced-grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced-grade Composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SL Aero XS:380/360mm, S:380/360mm, M:400/370mm, M/L:400/370mm, L:420/390mm, XL:420/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SL Aero XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Vector, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Shifters
Shimano 105
Voorderailleur
Shimano 105
Achterderailleur
Shimano 105
Remmen
Shimano 105 hydraulic, Shimano SM-RT64 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano 105 hydraulic
Cassette
Shimano 105, 12-speed, 11x36
Aandrijving
KMC X12L-1
Crankset
Shimano 105, 36/52 XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant P-A1 Disc, alloy
Naven
Giant P-A1 Disc, 12mm thru-axle
Spaken
Stainless
Banden
Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x28c, folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, water bottle cages, tubeless prepared, 32mm max tire size

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMM/LLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)505528,5554576595
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)127145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)61,458,358,358,358,3
H Wielbasis (mm)97398099010061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7269,569,56767
K Stack (mm)530546565582596
L Reach (mm)383388392402412
M Stand Over Height (mm)764787808832847
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Propel Advanced 2

€ 2.999

Aanvragen