Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced 0-PC

€ 3.799,00

Adviesprijs

Kleur: Teal

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced 0-PC · € 3.799 · Lease a Bike

€ 74,04netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Teal
Frame
Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact XS:38cm, S:38cm, M:40cm, M/L:40cm, L:42cm, XL:42cm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Variant, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Approach
Shifters
Shimano 105 Di2
Voorderailleur
Shimano 105 Di2 FD-R8150
Achterderailleur
Shimano 105 Di2 RD-R8150
Remmen
Shimano 105 Di2 hydraulic, Shimano SM-RT70 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano 105 Di2
Cassette
Shimano 105, 12-speed, 11x34
Aandrijving
KMC X12L-1
Crankset
Shimano 105, 36/52 XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 2 40 WheelSystem, [F]40mm, [R]40mm
Naven
[F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle [R] Giant Low Friction Hub, 30t pawl driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Giant Gavia Course 0, tubeless, 700x30c, folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
tubeless prepared
Max Tire Clearance
33mm
Gewicht
7,97 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)445470500530560
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)6459,259,259,259,2
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7070676767
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced 0-PC

€ 3.799

Aanvragen