Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced 1 - Pro Compact

€ 3.399,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced 1 - Pro Compact · € 3.399 · Lease a Bike

€ 66,25netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Frame
Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, Disc
Voorvork
Advanced-Grade Composite, Full-Composite OverDrive Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Giant Contact
Handvatten
Stratus Lite 2.0 w/ gel
Stuurpen
Giant Contact Aerolight, -10 degree
Zadelpen
Giant Variant, Composite Offset -5/+15mm
Zadel
Giant Approach 7mm Steel Rail, with UniClip / ParticleFlow technology
Pedalen
GCS,GTS:Platform Pedal Rest GSC : no pedal
Balhoofd
HS-GTOD1-01
Shifters
Shimano 105 Di2 HRD
Voorderailleur
Shimano 105 Di2
Achterderailleur
Shimano 105 Di2
Remmen
Shimano 105 Di2 HRD
Remhendels
Shimano 105 Di2 HRD
Cassette
Shimano 105 Di2, 11x34, 12-speed
Aandrijving
KMC X12L-1
Crankset
Shimano 105 Di2, FC-R7100, 36/52
Velgen
Giant P-R1 Disc 12mm Thru-Axle
Naven
Giant P-R1 Disc 12mm Thru-Axle
Spaken
Giant P-R1 Disc 12mm Thru-Axle
Banden
Giant Gavia COURSE 0 Tubeless, 700x30C, 170 TPI, Folding
Bottom Bracket
Shimano, PressFit 71
Extra's
Tubeless Prepared
Max Tire Clearance
700x33mm
Gewicht
8,20 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced 1 - Pro Compact

€ 3.399

Aanvragen