Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced Pro 0-Di2

€ 6.499,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced Pro 0-Di2 · € 6.499 · Lease a Bike

€ 126,66netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Frame
Advanced-Grade Composite, 12x142mm thru-axle, Disc
Voorvork
Advanced SL-Grade Composite, Full-Composite OverDrive Aero Steerer, 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Giant Contact SLR
Handvatten
Stratus Lite 2.0 w/ gel
Stuurpen
Giant Contact SL Aerolight, -10 degree
Zadelpen
Giant Variant, Composite Offset -5/+15mm
Zadel
Giant Fleet SL 7mm SST Rail With Giant ParticleFlow technology
Pedalen
GCS,GTS:Platform Pedal Rest GSC : no pedal
Balhoofd
HS-GT-01
Shifters
Shimano Ultegra Di2 HRD
Voorderailleur
Shimano Ultegra Di2
Achterderailleur
Shimano Ultegra Di2
Remmen
Shimano Ultegra Di2 HRD
Remhendels
Shimano Ultegra Di2 HRD
Cassette
Shimano CS-R8100 11x34, 12-speed
Aandrijving
Shimano CN-M8100, 12-speed
Crankset
Shimano Ultegra, 36/52 with Giant Power Pro power meter
Velgen
Giant SLR 0 40 Carbon Disc Wheel System with Giant patented DBL (Dynamic Balanced Lacing) technology
Naven
Giant SLR 0 40 Carbon Disc Wheel System with Giant patented DBL (Dynamic Balanced Lacing) technology
Spaken
Giant SLR 0 40 Carbon Disc Wheel System with Giant patented DBL (Dynamic Balanced Lacing) technology
Banden
CADEX Road Race GC Tubeless 700x30mm 240 TPI, Folding
Bottom Bracket
Shimano, PressFit 71
Extra's
Computer mount, tubeless prepared
Max Tire Clearance
700x33mm
Gewicht
7,30 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced Pro 0-Di2

€ 6.499

Aanvragen