Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

TCR Advanced Pro (Dura-Ace)

€ 7.999,00

Adviesprijs

Kleur: Cryo Silver

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

TCR Advanced Pro (Dura-Ace) · € 7.999 · Lease a Bike

€ 155,90netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Cryo Silver
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive Aero steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR XS:420/370mm, S:420/370mm, M:440/390mm, M/L:440/390mm, L:440/390mm, XL:440/390mm
Handvatten
Stratus Lite 2.0
Stuurpen
Giant Contact SL AeroLight XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:120mm
Zadelpen
Giant Variant, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Fleet SL
Pedalen
platform pedal [GCS,GTS] N/A [all other GSC]
Shifters
Shimano Dura-Ace Di2
Voorderailleur
Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9250
Achterderailleur
Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9250
Remmen
Shimano Dura-Ace hydraulic, Shimano RT-CL900 rotors [F]160mm, [R]140mm
Remhendels
Shimano Dura-Ace Di2
Cassette
Shimano Dura-Ace, 12-speed, 11x30
Aandrijving
Shimano CN-M9100
Crankset
Shimano Dura-Ace, 36/52 XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Velgen
Giant SLR 0 40 WheelSystem, [F]40mm, [R]40mm
Naven
[F] Giant Low Friction Hub, CenterLock, 12mm thru-axle [R] Giant Low Friction Hub, 40t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Giant Aero Carbon Spoke
Banden
CADEX Road Race GC, tubeless, 700x30mm, folding
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
computer mount, tubeless prepared, 33mm max tire size
Gewicht
6,96 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte165–175 cm171–181 cm177–187 cm183–193 cm189–199 cm
A Zitbuis lengte (mm)445470500530560
B Zitbuis hoek (degrees)74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)535550565580600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130145165185200
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)72,3°73,0°73,0°73,0°73,0°
F Vork Sprong (mm)4545454545
G Naloop (mm)6459,259,259,259,2
H Wielbasis (mm)97798099110061020
I Liggende achtervork lengte (mm)405405405405405
J Bottom Bracket Drop (mm)7070676767
K Stack (mm)528545562581596
L Reach (mm)383388393402412
M Stand Over Height (mm)734752768786803
N Stuur breedte (mm)420440440440440
O Stuurpen Lengte (mm)90100110110120
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

TCR Advanced Pro (Dura-Ace)

€ 7.999

Aanvragen