Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

Revolt Advanced SL 0

€ 9.999,00

Adviesprijs

Kleur: Raw Carbon / Prism Mist

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt Advanced SL 0 · € 9.999 · Lease a Bike

€ 194,88netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, ML, L, XL
Kleuren
Raw Carbon / Prism Mist
Frame
Advanced SL-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc, UDH dropout
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite, updated OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR XR Integrated XS:420/380mm, S:420/380mm, M:440/400mm, M/L:440/400mm, L:440/420mm, XL:460/420mm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact SLR XR Integrated XS:70, S:80mm, M:90, M/L:100, L:100, XL:110
Zadelpen
Giant Contact SLR XR D-Fuse, composite, 20mm offset
Zadel
CADEX Amp
Shifters
SRAM RED XPLR AXS E1, 1x13
Achterderailleur
SRAM RED XPLR AXS E1
Remmen
SRAM RED AXS E1 hydraulic, SRAM PaceLine X rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM RED E1 hydraulic
Cassette
SRAM RED E1, 13-speed, 10x46
Aandrijving
SRAM RED E1
Crankset
SRAM RED XPLR AXS with power meter, 44t XS:165mm, S:165mm, M:170mm, M/L:170mm, L:172.5mm, XL:172.5mm
Max Chainring Size
54T
Velgen
CADEX Max GXR WheelSystem, hookless, carbon [F] 50mm, [R] 50mm
Naven
[F] CADEX R3, Center Lock, one-piece integrated hub and spokes, [R] CADEX R3-C60, 60-tooth ratchet driver, Center Lock, one-piece integrated hub and spokes
Spaken
CADEX Super Aero Carbon Spoke
Banden
CADEX GXR, 700x45c, tubeless
Bottom Bracket
SRAM DUB, Press Fit
Extra's
tubeless prepared, computer mount, chain guide
Max Tire Clearance
700x53mm
Gewicht
7,27 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
B Zitbuis hoek (degrees)74,5°74,5°74,0°74,0°74,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)540550565580590
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100120135155180
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)7471676767
H Wielbasis (mm)10271033103910551066
I Liggende achtervork lengte (mm)433433433433433
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)536557573592616
L Reach (mm)391395401410413
M Stand Over Height (mm)743762779798818
N Stuur breedte (mm)380400400420420
O Stuurpen Lengte (mm)8090100100110
P Cranklengte (mm)165170170172,5172,5
Q Wielmaat700C700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt Advanced SL 0

€ 9.999

Aanvragen