Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2025

Roam

€ 999,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Roam · € 999 · Lease a Bike

€ 19,47netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Asphalt Green, Black
Frame
ALUXX-grade aluminum, disc
Voorvork
SR Suntour NEX HLO 700C, 63mm
Stuur
Giant Sport XC, 31.8mm S:64cm, M:68cm, L:68cm, XL:68cm
Handvatten
ErgoContact
Stuurpen
Giant Sport, 8-degree S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant D-Fuse, alloy, 350mm
Zadel
ErgoContact
Pedalen
platform
Shifters
Shimano CUES U6000, 10-speed
Voorderailleur
Shimano CUES FDU6010
Achterderailleur
Shimano RDU602010
Remmen
Tektro TKD-143 hydraulic, [F]160mm, [R]160mm rotors
Remhendels
Tektro TKD-143
Cassette
Shimano CS-LG40010D, 11x39
Aandrijving
KMC X11
Crankset
forged alloy, 30/46 S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant double wall aluminum
Naven
alloy, 28h
Spaken
stainless, 14g
Banden
Giant CrossCut, anti-puncture, 700x42c
Demper
N/A
Bottom Bracket
threaded
Extra's
53mm max tire size
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte160–170 cm170–180 cm180–190 cm190–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)420460500550
B Zitbuis hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)590600610625
D Balhoofdbuis Lengte (mm)115130145160
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°70,5°
F Vork Sprong (mm)42424242
G Naloop (mm)85858585
H Wielbasis (mm)1088109811091125
I Liggende achtervork lengte (mm)450450450450
J Bottom Bracket Drop (mm)62626262
K Stack (mm)606620634648
L Reach (mm)404410416427
M Stand Over Height (mm)725756788827
N Stuur breedte (mm)640680680680
O Stuurpen Lengte (mm)708090100
P Cranklengte (mm)170170175175
Q Wielmaat700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Roam

€ 999

Aanvragen