Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2025

Revolt X Advanced Pro

€ 7.599,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt X Advanced Pro · € 7.599 · Lease a Bike

€ 148,10netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Interstellar/Carbon
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout
Voorvork
Fox 32 Float TC Performance Elite, 40mm, Fit 4 damper12x100mm thru-axle
Zadelpen
Post Moderne, dropper, 30.9mm with 30mm of suspension XS:365mm / 75mm drop S:415mm / 100mm drop
Zadel
Giant Approach SL
Shifters
SRAM Force eTap AXS, 1x12
Achterderailleur
SRAM X01 Eagle AXS
Remmen
SRAM Force eTap AXS hydraulic, SRAM CenterLine rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Force eTap AXS hydraulic
Cassette
SRAM XG-1295, 12-speed, 10x52
Aandrijving
SRAM X01 Eagle
Crankset
SRAM FORCE 1 Wide, DUB 1X 40T XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant CXR X1 WheelSystem, [F] 25.8mm, [R] 25.8mm
Naven
[F] Giant CXR X alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant CXR X alloy, 60t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim Laser
Banden
Maxxis Rambler, 700x50c, tubeless prepared
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°|73,4°73,5°|73,4°73,0°|72,9°73,0°|72,9°73,0°|72,9°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)553560575585600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)100115130145160
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°|70,9°71,5°|71,4°72,0°|71,9°72,0°|71,9°72,0°|71,9°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)76,973,570,170,170,1
H Wielbasis (mm)10241026103110411057
I Liggende achtervork lengte (mm)425425425425425
J Bottom Bracket Drop (mm)6868686868
K Stack (mm)560576592607621
L Reach (mm)387389393399410
M Stand Over Height (mm)736755772790808
N Stuur breedte (mm)440460460480480
O Stuurpen Lengte (mm)6070808090
P Cranklengte (mm)170172,5172,5175175
Q Wielmaat700x 42C |700x 42C |700x 42C |700x 42C |700x 42C |

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt X Advanced Pro

€ 7.599

Aanvragen