Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Revolt Advanced

Vanaf€ 2.599,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt Advanced · € 2.599 · Lease a Bike

€ 50,65netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering Revolt Advanced 0. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Snow Drift
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout, down tube storage
Voorvork
Advanced-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact AeroLight, -10 degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant D-Fuse SL, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Grit
Pedalen
no pedal [GA, Pan-Eu], platform pedal [GU, GV, GJ]
Shifters
Shimano GRX RX-820, 2x12
Voorderailleur
Shimano GRX RX-820
Achterderailleur
Shimano GRX RX-820
Remmen
Shimano GRX RX-820 hydraulic, Shimano SM-RT70 rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano GRX RX-820 hydraulic
Cassette
Shimano CS-HG710, 12-speed, 11x36
Aandrijving
KMC X12L-1
Crankset
Shimano GRX RX-820, 31/48 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant CXR 2 WheelSystem, [F] 35mm, [R] 35mm
Naven
[F] Giant alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant alloy, 3-pawl 36t driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim Sprint
Banden
Crosscut Grip 45c
Bottom Bracket
Shimano, press fit
Extra's
tubeless prepared, 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position, in-frame storage bag
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)308323363375375
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)550560575585600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150165180195
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)7268656565
H Wielbasis (mm)10201026103110411056
I Liggende achtervork lengte (mm)425425425425425
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)570586602616630
L Reach (mm)381387391397407
M Stand Over Height (mm)740757774791807
N Stuur breedte (mm)420440440460460
O Stuurpen Lengte (mm)6070808090
P Cranklengte (mm)170172,5172,5175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt Advanced

€ 2.599

Aanvragen