Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Revolt Advanced 1

€ 3.399,00

Adviesprijs

Kleur: Midnight Moon

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt Advanced 1 · € 3.399 · Lease a Bike

€ 66,25netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Midnight Moon
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout, down tube storage
Voorvork
Advanced-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact AeroLight, -10 degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Post Moderne, dropper, 30.9mm, 30mm suspension XS:295mm, S:345mm, M:345mm, M/L:345mm, L:395mm, XL:395mm
Zadel
Giant Grit
Shifters
SRAM Apex 1, 1x12
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
SRAM Apex XPLR
Remmen
SRAM Apex hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Apex 1, left lever dropper switch
Cassette
SRAM PG-1231, 12-speed, 11x44
Aandrijving
SRAM Apex D1
Crankset
SRAM Apex 1 Wide DUB, 40t XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant P-X2 , alloy
Naven
Giant alloy, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Crosscut Grip 45c
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
Giant 1x chain guide, tubeless prepared, 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position, in-frame storage bag
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)308323363375375
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)550560575585600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150165180195
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)7268656565
H Wielbasis (mm)10201026103110411056
I Liggende achtervork lengte (mm)425425425425425
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)570586602616630
L Reach (mm)381387391397407
M Stand Over Height (mm)740757774791807
N Stuur breedte (mm)420440440460460
O Stuurpen Lengte (mm)6070808090
P Cranklengte (mm)170172,5172,5175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt Advanced 1

€ 3.399

Aanvragen