Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

FastRoad AR

Vanaf€ 1.099,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

FastRoad AR · € 1.099 · Lease a Bike

€ 21,42netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Specificaties van de uitvoering FastRoad AR 1. Andere uitvoeringen in deze serie kunnen afwijken.

Maten
XS, S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Stealth Chrome
Frame
ALUXX-grade aluminum, 12x142mm thru-axle, disc
Voorvork
Advanced-grade composite, composite OverDrive steerer, 12x100mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Sport Flat, 31.8 XS:64cm, S:64cm, M:68cm, M/L: 68cm, L:68cm, XL:68cm
Handvatten
Giant ErgoContact D3
Stuurpen
Giant Contact, 8-degree XS:70mm, S:80mm, M:90mm, M/L: 90mm, L:100mm, XL:110mm
Zadelpen
Giant D-Fuse, alloy, 350mm
Zadel
Giant ErgoContact
Pedalen
platform pedal
Shifters
Shimano CUES U6000, 11-speed
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano CUES U6020, 11-speed
Remmen
Tektro HD-M3110, [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
Tektro HD-M3110
Cassette
Shimano CS-LG40011, 11x45
Aandrijving
KMC X11
Crankset
FSA Omega AGX+, 42t XS:170mm, S:170mm, M:170mm, M/L:172.5mm, L:172.5mm, XL: 175mm
Velgen
Giant S-X2 Disc wheelset
Naven
Giant alloy, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim
Banden
Maxxis Re-Fuse 60 Tpi, tubeless, 700x40c
Demper
N/A
Bottom Bracket
threaded
Extra's
tubeless prepared, 42mm max tire size
Gewicht
10,60 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte160–170 cm170–180 cm175–185 cm180–190 cm190–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)455475495525555
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)560575590610630
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130155175200225
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,5°71,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)73,770,470,467,167,1
H Wielbasis (mm)10471058106910841105
I Liggende achtervork lengte (mm)435435435435435
J Bottom Bracket Drop (mm)7575757575
K Stack (mm)552578597623646
L Reach (mm)396404407419432
M Stand Over Height (mm)736756773800826
N Stuur breedte (mm)640680680680680
O Stuurpen Lengte (mm)809090100110
P Cranklengte (mm)170170172,5172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

FastRoad AR

€ 1.099

Aanvragen