Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2027

FastRoad AR 2

€ 1.099,00

Adviesprijs

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

FastRoad AR 2 · € 1.099 · Lease a Bike

€ 21,42netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
XS, S, M, ML, L, XL
Frame
ALUXX-Grade Aluminum 12x142mm thru-axle, Disc
Voorvork
Advanced-Grade Composite, Full Carbon, OverDrive Steerer 12x100mm thru-axle, Disc
Stuur
Sport Flat, HL-MTB300BT, 0mm, 9 degree back sweep, 31.8 XS: 640, S: 640, M: 680, ML: 680, L: 680, XL: 680
Handvatten
ErgoContact D3
Stuurpen
Giant Contact, 8 Degree XS: 70, S: 80, M: 90, ML: 90, L: 100, XL: 110
Zadelpen
Giant D-Fuse Alloy XS: 350, S: 350, M: 350, ML: 350, L: 350, XL: 350
Zadel
GIANT ErgoContact Saddle
Shifters
Shimano Cues U4000 9 speed
Achterderailleur
Shimano Cues RD-U4000 9 Speed
Remmen
Tektro HD-M3110, Giant Rotor, [F]160[R]160
Remhendels
Tektro HD-M3110
Cassette
Shimano CSLG3009 11x41
Aandrijving
KMC X11 with Missing Link
Crankset
FSA Omega AGX+, 42t XS: 170, S: 170, M: 170, ML: 172.5, L: 172.5, XL: 175
Max Chainring Size
Double 50/34 Single 42t
Velgen
Giant S-X2 DIsc 700C Wheelset, 12mm Thru Axles
Banden
Maxxis Re-Fuse 60 tpi 700x40C, Wirebead, Tubless
Bottom Bracket
BB-4000
Extra's
Tubeless Prepared
Max Tire Clearance
700x42C
Gewicht
10,50 kg (maat M)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte160–170 cm170–180 cm175–185 cm180–190 cm190–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)455475495525555
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)560575590610630
D Balhoofdbuis Lengte (mm)130155175200225
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,5°71,5°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)73,770,470,467,167,1
H Wielbasis (mm)10471058106910841105
I Liggende achtervork lengte (mm)435435435435435
J Bottom Bracket Drop (mm)7575757575
K Stack (mm)552578597623646
L Reach (mm)396404407419432
M Stand Over Height (mm)736756773800826
N Stuur breedte (mm)640680680680680
O Stuurpen Lengte (mm)809090100110
P Cranklengte (mm)170170172,5172,5172,5

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

FastRoad AR 2

€ 1.099

Aanvragen