Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Revolt Advanced Pro 1

€ 5.699,00

Adviesprijs

Kleur: Ocean Twilight/Chrome

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt Advanced Pro 1 · € 5.699 · Lease a Bike

€ 111,07netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Ocean Twilight/Chrome
Frame
Advanced-grade composite, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout, down tube storage
Voorvork
Advanced SL-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact SLR XR D-Fuse, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm
Handvatten
Stratus Lite 3.0
Stuurpen
Giant Contact AeroLight, -10 degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant D-Fuse SLR, composite, -5/+15mm offset
Zadel
Giant Grit SL
Shifters
SRAM Rival AXS E1, 2x12
Voorderailleur
SRAM Rival AXS D1
Achterderailleur
SRAM Rival AXS E1
Remmen
SRAM Rival AXS E1 hydraulic, SRAM PaceLine rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
SRAM Rival AXS E1 hydraulic
Cassette
SRAM Rival D1, 12-speed, 10x36
Aandrijving
SRAM Rival E1
Crankset
SRAM Rival D1 DUB, 30/43 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant CXR 2 WheelSystem, [F] 35mm, [R] 35mm
Naven
[F] Giant AR alloy, CenterLock, 12mm thru-axle, [R] Giant AR alloy, DT350 36t ratchet driver, CenterLock, 12mm thru-axle
Spaken
Sapim CX-Ray
Banden
CADEX GX, 700x40c, tubeless
Bottom Bracket
SRAM DUB, press fit
Extra's
tubeless prepared, 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position, in-frame storage bag
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
A1 Seat Post Insertion Depth (mm)308323363375375
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)550560575585600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150165180195
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)7268656565
H Wielbasis (mm)10201026103110411056
I Liggende achtervork lengte (mm)425425425425425
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)570586602616630
L Reach (mm)381387391397407
M Stand Over Height (mm)740757774791807
N Stuur breedte (mm)420440440460460
O Stuurpen Lengte (mm)6070808090
P Cranklengte (mm)170172,5172,5175175

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt Advanced Pro 1

€ 5.699

Aanvragen