Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2026

Revolt 1

€ 1.749,00

Adviesprijs

Kleur: Alpine Green

Kies jouw maat

Lichaamslengte volgens Giant. Twijfel je tussen twee maten? Kom langs voor persoonlijk advies.

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Revolt 1 · € 1.749 · Lease a Bike

€ 34,09netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, M/L, L, XL
Kleuren
Alpine Green
Frame
ALUXX-grade aluminum, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout
Voorvork
Advanced-grade composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc
Stuur
Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm
Handvatten
cork tape with gel
Stuurpen
Giant Contact, 8-degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm
Zadelpen
Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset
Zadel
Giant Grit
Shifters
Shimano CUES U6030, 2x10
Voorderailleur
Shimano CUES U6030
Achterderailleur
Shimano CUES U6020
Remmen
Shimano CUES U6030 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
Shimano CUES U6030 hydraulic
Cassette
Shimano CS-LG300, 11x39
Aandrijving
KMC X11
Crankset
Shimano FC-U6030-2, 32/46 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm
Velgen
Giant S-X2, alloy
Naven
Giant alloy, 12mm thru-axle
Spaken
stainless
Banden
CrossCut GRIP 1; 700x45c
Bottom Bracket
Shimano, threaded
Extra's
tubeless prepared, 53mm max tire size in "long" flip chip position, 45mm max tire size in "short" flip chip position
Max Tire Clearance
53mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMMLLXL
Lichaamslengte159–171 cm169–181 cm174–186 cm179–191 cm189–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)450470490510530
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)550560575585600
D Balhoofdbuis Lengte (mm)135150165180195
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,0°72,0°
F Vork Sprong (mm)5050505050
G Naloop (mm)7268656565
H Wielbasis (mm)10251030103510451061
I Liggende achtervork lengte (mm)430430430430430
J Bottom Bracket Drop (mm)8080808080
K Stack (mm)570586602616630
L Reach (mm)381387391397407
M Stand Over Height (mm)734752769786801
N Stuur breedte (mm)420440440460460
O Stuurpen Lengte (mm)6070808090
P Cranklengte (mm)170172,5172,5175175
Q Wielmaat700x 42C |700x 42C |700x 42C |700x 42C |700x 42C |

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Revolt 1

€ 1.749

Aanvragen