Zakelijk fietsportaal · Jouw Giant of Liv via het werk, met tot 50% voordeel

Giant Store Eindhoven

Giant · Modeljaar 2025

Escape Disc

€ 949,00

Adviesprijs

Vraag deze fiets aanBereken mijn voordeelPlan een gratis proefrit

Officiële Giant Store

Gratis proefrit

Persoonlijk advies

Eigen werkplaats

Mobiliteitsgarantie

  • ✓ Advies en levering door Giant Store Eindhoven
  • ✓ Alle fietsplannen mogelijk

Jouw fiets via het werk

Ontdek wat deze Giant of Liv jou mogelijk netto per maand kost.

Escape Disc · € 949 · Lease a Bike

€ 18,50netto p/m*

Vraag deze fiets aan

*Indicatie op basis van 36 maanden. Het definitieve bedrag hangt af van de regeling van je werkgever.

Specificaties

Maten
S, M, L, XL
Kleuren
Frost Silver
Frame
ALUXX-grade aluminum, disc
Voorvork
Advanced-grade composite, composite OverDrive steerer, disc
Stuur
Giant Sport XC, 31.8mm XS:60cm, S:64cm, M:64cm, L:68cm, XL:68cm
Handvatten
Giant ErgoContact
Stuurpen
Giant Sport, 15-degree, 31.8mm XS:80mm, S:90mm, M:90mm, L:100mm, XL:100mm
Zadelpen
Giant D-Fuse, alloy XS:300mm, S:300mm, M:350mm, L:350mm, XL:350mm
Zadel
Giant ErgoContact
Pedalen
Giant Urban Fitness
Shifters
Shimano CUES U6000, 10-speed
Voorderailleur
N/A
Achterderailleur
Shimano CUES RDU6020
Remmen
Tektro flat mount, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
Remhendels
Tektro HD-R280
Cassette
Shimano CS-LG400, 11x48
Aandrijving
KMC X11
Crankset
forged alloy, 42t XS:170mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm, XL:175mm
Velgen
Giant double wall aluminum
Naven
alloy, 28h
Spaken
stainless, 14g
Banden
Giant S-X2, puncture protect, 700x38c
Demper
N/A
Bottom Bracket
threaded
Extra's
45mm max tire size
Max Tire Clearance
45mm

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen zonder vooraankondiging wijzigen.

Download specificaties (PDF)

Maatvoering en geometrie

SMLXL
Lichaamslengte160–170 cm170–180 cm180–190 cm190–200 cm
A Zitbuis lengte (mm)430485535585
B Zitbuis hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°
C Frame Lengte (horizontaal) (mm)565580595610
D Balhoofdbuis Lengte (mm)115130160190
E Balhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°71,0°71,0°
F Vork Sprong (mm)50505050
G Naloop (mm)7669,469,469,4
H Wielbasis (mm)1074107510911107
I Liggende achtervork lengte (mm)445445445445
J Bottom Bracket Drop (mm)60606060
K Stack (mm)538556585613
L Reach (mm)406410416423
M Stand Over Height (mm)714754799842
N Stuur breedte (mm)640640690690
O Stuurpen Lengte (mm)9090100100
P Cranklengte (mm)170170175175
Q Wielmaat700C700C700C700C

Veelgestelde vragen

Gerelateerde modellen

Escape Disc

€ 949

Aanvragen